Wygląda wypisz, wymaluj jak książę William. Uderzające podobieństwo do royalsa pomogło mu znaleźć miłość

A także zarobić gigantyczne pieniądze.
Wygląda wypisz, wymaluj jak książę William. Uderzające podobieństwo do royalsa pomogło mu znaleźć miłość
Fot. Instagram.com (@princewilliamlookalike)
24.06.2022

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej cieszą się wielką popularnością i (przeważnie) sympatią, a gdziekolwiek się nie pojawią wywołują wielkie emocje. Podczas podróży zagranicznych są witani przez tysiące fanów, którzy potrafią godzinami czekać na okazję do uściśnięcia królewskiej ręki albo zrobienia sobie zdjęcia z royalsami. 

Zobacz również: Wygląda jak sobowtór młodziutkiej księżnej Diany. Ta TikTokerka robi prawdziwą furorę

Równie wielkie poruszenie wywołuje widok mężczyzny, o którym przeczytacie poniżej, chociaż nie ma on nic wspólnego z brytyjską rodziną królewską. Przynajmniej w teorii, bo wystarczy jeden rzut oka na jego zdjęcia, aby przekonać się, że wygląda jak brat bliźniak księcia Williama. 

Simon Watkinson to sobowtór księcia Williama. Są niemal identyczni 

Simon Watkinson ma 40 lat i jest profesjonalnym sobowtórem księcia Williama. Mężczyzna pochodzi z Australii, ale przeniósł się do Londynu, gdzie mieszka wraz z narzeczoną i synem. 

Gdy dorastałem w Adelaide w Australii, nikt z mojej rodziny nie interesował się brytyjską rodziną królewską. Ale za każdym razem gdy przyjeżdżałem w odwiedziny do krewnych w Anglii mówili mi, jak bardzo przypominam księcia Williama 

- wspominał Simon w rozmowie z portalem thesun.co.uk. 

Australijczyk dodaje, że początkowo zbywał te komentarza śmiechem. Wszystko zmieniło się w roku 2006, gdy jako 24-latek przeprowadził się do Londynu aby podjąć studia.  

Nagle nieznajomi zaczęli oglądać się za mną na ulicy i prosić o zdjęcia. Za każdym razem gdy szedłem do pubu ludzie nazywali mnie Williamem i stawiali mi drinki. 

Simon zaczął wzbudzać jeszcze więcej emocji, gdy w listopadzie 2010 roku książę William ogłosił swoje zaręczyny z Kate Middleton. Wtedy jeden z jego przyjaciół zasugerował, że Australijczyk mógłby zacząć zarabiać dzięki swojemu podobieństwu do royalsa. 

Simon posłuchał tej rady i wyszukał w Google namiary do Alison Jackson, która fotografuje osoby podobne do celebrytów. Mężczyzna wysłał jej swoje zdjęcia, a następnego dnia fotografka nawiązała z nim kontakt. 

Za swoje pierwsze zlecenie w roli księcia Williama Australijczyk otrzymał 2 tys. funtów, czyli ok. 11 tys. zł. Po tym, jak jego zdjęcia ukazały się w brytyjskich gazetach do Simona zaczęły zgłaszać się agencje sobowtórów i mógł przebierać w różnych ofertach. W sumie dzięki podobieństwu do księcia Williama zarobił już ponad 120 tys. funtów, czyli ok. 645 tys. zł. 

Ale to nie wszystko. Fizjonomia na miarę royalsa pomogła Australijczykowi również w znalezieniu miłości. 

Bycie sobowtórem Williama bywało dość trudne gdy byłem singlem. Niektóre dziewczyny myślały, że to dziwne. Gdy w 2015 roku po raz pierwszy spotkałem się w pubie z moją narzeczoną, którą poznałem przez aplikację randkową, wszedłem do lokalu i ktoś pomyślał, że jestem Williamem. To zdecydowanie pomogło nam przełamać lody. 

Na szczęście Sandra jest już do tego całkowicie przyzwyczajona, nawet gdy przegląda gazetę i widzi moje zdjęcia w łóżku z “Kate”. Nie wzrusza jej to 

- mówił Australijczyk. 

Jak wygląda sobowtór księcia Williama? Dowiecie się tego z naszej galerii. Jesteście w stanie odróżnić go od wnuka królowej Elżbiety? 

Polecane wideo

Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną!
Meghan Markle ma swoją sobowtórkę. Ludzie nieustannie mylą ją z byłą księżną! - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.11.2022 15:07
Zaraz transport
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2022 15:07
Rodziny już tu są aqurius do transportu potem będziesz walczyć o 6 arkana
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2022 15:06
W mlodaqi już wojna ja cię kręcę Mołdawia pomogą inne rodziny
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.10.2022 19:55
Co ta warszwianka nawaliła w tym papierze tu się nie zgadza cwaniara
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.10.2022 12:12
Racja aqurius
odpowiedz

Polecane dla Ciebie