Ma 22 lata i 5 dzieci z dwiema siostrami!

Rekordzista mieszka pod Bydgoszczą i w żaden sposób nie potrafi stłumić swojego podwyższonego libido. Z tego powodu odebrano mu nawet prawa rodzicielskie!
Ma 22 lata i 5 dzieci z dwiema siostrami!
11.01.2010

Historia tej rodziny byłaby świetnym wątkiem w jednym z serialowych tasiemców, a nawet pomysłem na scenariusz dla nowej opery mydlanej. Jak donosi „Super Express”, 22-letni Władysław Różycki spod Bydgoszczy, mimo swojego młodego wieku, ma już pięcioro dzieci. Co jednak najbardziej zadziwiające, matkami jego potomstwa są rodzone siostry!

Ze starszą z nich, 21-letnią Alicją mężczyzna spotyka się jeszcze od czasów gimnazjum. To była wielka, szkolna miłość, która miała swój finał w… kościele. Alicja zaszła w ciążę, a ich rodziny nie wyobrażały sobie, aby młodzi mogli żyć na kocią łapę. Po ślubie przyszła kolej  na następne dzieci, jak tłumaczy „Super Express”, głównie za sprawą nadprzyrodzonych zdolności reprodukcyjnych Władysława. Jednak, gdy Alicja leżała w szpitalu, rodząc czwarte dziecko, 21-latek nie potrafił stłumić swojego szalejącego libido i… trafił do łóżka 18-letniej Agnieszki, siostry Alicji. Niestety, jedna chwila zapomnienia okazała się kłopotliwa w skutkach. Nastolatka zaszła w ciążę, a prawda o zdradzie wyszła na jaw.

Mężczyzna uświadomił  sobie wtedy, że jedyną kobietą, którą kocha jest Alicja i poprosił ją o wybaczenie. Świadkami jego poruszającego wyznania był „Super Express”:

„Kochanie. Bardzo przepraszam cię za to, że spałem z twoją siostrą. Wybacz mi. Kocham jednak tylko ciebie. To już więcej się nie powtórzy. Przez to moje zachowanie mamy same problemy. Ale ja już więcej cię nie skrzywdzę. Chcę być tylko z tobą” – obiecał skruszony Władysław. Dodatkowo, przysiągł, że co miesiąc będzie oddawał żonie całą swoją pensję. Kobieta z radością przyjęła tę propozycję i wydawało się, że w rodzinie zapanuje teraz prawdziwa sielanka…

Niestety, kilka dni temu Sąd Rodzinny w Szubinie odebrał Państwu Różyckim dwójkę ich dzieci.  Biegli psychiatrzy uznali, że 21-latek jest nadpobudliwy seksualnie i wraz z żoną nie posiadają podstawowych kompetencji rodzicielskich. Teraz pociechy Alicji i Władysława trafią prawdopodobnie do rodziny zastępczej.

21-latek nie może jednak zrozumieć decyzji sądu i zapowiada, że zrobi wszystko, aby odzyskać maluchy. „Kocham swoje dzieci. Chcę, żeby mieszkały z nami. Będę pisał do sądu odwołania, żeby przywrócili nam prawa rodzicielskie. Wiem, że jestem nadpobudliwy seksualnie, ale poddam się leczeniu” – zapewnia na łamach „Super Expressu”. „Mogę brać nawet tabletki na obniżenie potencji, jeśli dzięki temu sąd odda nam dzieci. Jak będzie trzeba, to nawet jestem gotów na kastrację chemiczną - dorzuca po chwili zdesperowany ojciec”.

Nina Drzewiecki

Zobacz także:

Utrata dziewictwa w wieku 12 lat –  czy to normalne?

Przeglądając fora internetowe, natknęliśmy się na bardzo ciekawy wpis jednego z użytkowników, dotyczący zbyt wczesnej inicjacji seksualnej.

Żyję za osiem złotych dziennie 

Kiedy niektórzy zastanawiają  się, jaki kolor sukienki kupić, inni każdego dnia muszą utrzymać się za uwłaczające ludzkiej godności pieniądze.

Polecane wideo

Komentarze (152)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.04.2010 15:48
wykastrowac gnoja i powiesic dorwe Cie pedale
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2010 16:24
A co mnie to ? ze masz wyznaczona date slubu? za moda jestes pewnie sie rozwiedzecie;] powodzenia! tsss
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2010 15:31
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2010 23:21
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2010 19:52
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie