Amerykański tiktoker został zabity przez swojego partnera. Poszło o grę wideo...

Rory Teasley miał 28 lat.
Amerykański tiktoker został zabity przez swojego partnera. Poszło o grę wideo...
fot. Instagram @xoxocrimegirl
14.01.2022

Żaden powód, by odebrać życie drugiej osobie, nie jest dobry. Niemniej gdy słyszy się, że bodźcem do tego, by kogoś udusić była gra komputerowa… po prostu odbiera mowę. Myślisz, że to mogłoby się wydarzyć tylko w filmie? Niestety. Właśnie taki scenariusz miał miejsce w realu.

Przeczytaj też: To jedne z ostatnich zdjęć Sharon Tate. Wkrótce potem została brutalnie zamordowana

Amerykański tiktoker został zabity. Prawdopodobnie zrobił to jego partner z powodu kłótni o grę wideo

Rory Teasley to amerykański influencer. 28-latek znany był głównie na YouTube i TikToku. Występował on pod Nickiem too2pump4tv. Dlaczego piszemy w czasie przeszłym? Bo w czwartek chłopak został zamordowany. Kto go udusił? Najprawdopodobniej zrobił to jego wieloletni partner, Docquen Jovo Watkins.

Jak do tego doszło? Jak podają zagraniczne media, chłopak Rory’ego wezwał policję do ich mieszkania. Powodem miała być kłótnia, w jaką wdali się mężczyźni. Spór dotyczył podobno wspólnej gry w „Overwatch”. Gdy służby przyjechały na miejsce Watkins twierdził, że jego partner śpi. Niemniej jednak policjanci szybko odkryli, że niestety mężczyzna nie oddycha. 28-latka natychmiast przewieziono do szpitala. Rory'ego nie udało się uratować. 

Co się działo dalej z partnerem Teasleya? Został on aresztowany i nie ma możliwości, by wyszedł za kaucją. Zagraniczne media podają, że mężczyzna został już oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez TMASTT (@tmastt_reloaded)

Polecane wideo

Tak wygląda najprzystojniejsza twarz 2021 roku. Jej właściciel właśnie trafił do więzienia za protestowanie przeciwko reżimowi
Tak wygląda najprzystojniejsza twarz 2021 roku. Jej właściciel właśnie trafił do więzienia za protestowanie przeciwko reżimowi - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
pouy (Ocena: 1) 06.03.2022 23:23
no niezle pedzie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie