18-latka z najdłuższymi nogami na świecie. Ile ma wzrostu?

Niedawno Maci Currin podpisała kontrakt ze znaną marką.
18-latka z najdłuższymi nogami na świecie. Ile ma wzrostu?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/_maci.currin_/)
17.11.2021

O Maci Currin pisałyśmy w październiku 2020 roku. Wtedy to 17-letnia Amerykanka trafiła do „Księgi Rekordów Guinnessa” jako właścicielka najdłuższych nóg na świecie. Pobicie rekordu wisiało wówczas na włosku, bo różnica między pretendentami do tytułu wydawała się minimalna. Przypomnijmy, że od 2017 roku w tej kategorii bezkonkurencyjna była Ekaterina Lisina, której nogi mierzą 134 cm. Pierwsze pomiary amerykańskiej nastolatki wskazywały na maksymalnie kilka milimetrów różnicy.

Księga Rekordów Guinnessa: Najdłuższe nogi na świecie

Po zmierzeniu prawej nogi okazało się, że ma 134,3 cm. Lewą Maci zamknęła wszystkim usta - 135,3 cm to najlepszy wynik w historii. Żeby tego było mało - wzrost dziewczyny to dokładnie 208,28 cm.

Polecamy także: „Mój mąż jest gejem, a ja nie mam nic przeciwko temu”. Niezwykła para podzieliła się swoją zaskakującą historią miłosną

- Zauważam negatywne strony posiadania bardzo długich nóg i wysokiego wzrostu. Muszę się schylać w każdych drzwiach, ledwo wchodzę do samochodu i mam problem z dopasowaniem ubrań. Wychodzę jednak z założenia, że nie mam czego ukrywać. Staram się tym cieszyć – tłumaczyła w jednym z wywiadów długonoga Maci. Teraz okazuje się, że nastolatka ma ogromny powód do dumy, ponieważ niedawno podpisała kontrakt z marką Diesel.

My życzymy jej dalszych sukcesów, a wy zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia właścicielki najdłuższych nóg na świecie!

Polecane wideo

W których zakątkach świata Twoja twarz i figura spodobałyby się najbardziej?
W których zakątkach świata Twoja twarz i figura spodobałyby się najbardziej? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 4) 20.11.2021 08:16
Niech zarabia poki moze potem tylko . rehabilitacja przy takim nadmiernym wzroscie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie