Rosyjscy influencerzy zostali skazani na więzienie za publikację nieprzyzwoitego zdjęcia!

Za kratkami spędzą 10 miesięcy.
Rosyjscy influencerzy zostali skazani na więzienie za publikację nieprzyzwoitego zdjęcia!
Zdjęcie autorstwa RODNAE Productions z Pexels
08.11.2021

Zanim cokolwiek wrzucisz do sieci, pomyśl dwa razy. W końcu w internecie nic nie ginie, a konsekwencje opublikowania niektórych postów mogą być naprawdę wysokie. A przekonała się o tym na własnej skórze pewna para ze wschodu. O kim mowa? Chodzi o rosyjską modelkę Anastasię Chistovą oraz tiktokera Ruslana Bobieva z Tadżykistanu. Zakochani zrobili sobie dwuznaczne zdjęcie, a moskiewski rząd surowo ich za to ukarał.

Przeczytaj też: Policyjne statystyki nie kłamią. To najbardziej niebezpieczne znaki zodiaku

Rosja: influencerzy skazani na 10 miesięcy więzienia za dwuznaczne zdjęcie

Konkrety? Chodzi o fotografię, która przedstawia klęczącą przed Ruslanem Anastasię. Zdjęcie od razu na myśl przywołuje obraz seksu oralnego. Dodajmy jeszcze, że dziewczyna ma na sobie kurtkę z napisem „policja”, a w tle prezentuje się katedra św. Bazylego na Placu Czerwonym w Moskwie. Rosyjski rząd stwierdził, że ten instagramowy post może obrażać uczucia religijne.

Warto też wiedzieć, że kiedyś w Rosji za takie przewinienie, trzeba było zapłacić grzywnę. Niekiedy można również było usłyszeć wyrok w zawieszeniu. Dziś jednak przepisy zostały zaostrzone, a ci, którzy dopuszczają się takich czynów, trafiają za kratki.

Anastasia i Ruslan zostali aresztowani na 10 dni. Oboje musieli zapłacić grzywnę w wysokości 5 000 rubli, czyli około 300 złotych. Bobiev dodatkowo zostanie też deportowany, gdy tylko zakończy odbywać swoją karę. Zarówno dziewczyna, jak i chłopak opublikowali również przeprosiny. Zgodnie stwierdzili oni, że ich zachowanie było niestosowne i więcej takiego błędu już nie popełnią.  

Uważasz, że to sprawiedliwa kara?

Polecane wideo

„Mój mąż jest gejem, a ja nie mam nic przeciwko temu”. Niezwykła para podzieliła się swoją zaskakującą historią miłosną
„Mój mąż jest gejem, a ja nie mam nic przeciwko temu”. Niezwykła para podzieliła się swoją zaskakującą historią miłosną - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie