Ma skończony kurs samoobrony i uczy dzieci hiszpańskiego. Ile zarabia królewska niania?

Taki pracownik to skarb!
Ma skończony kurs samoobrony i uczy dzieci hiszpańskiego. Ile zarabia królewska niania?
fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge
01.11.2021

Choć o jej istnieniu wie każdy (lub też może się po prostu tego domyśleć), prawie nikt nie wie, kim naprawdę jest. Maria Teresa Turrion Borrallo, bo to o niej mowa, na co dzień zajmuje się opieką nad dziećmi księcia Williama i księżnej Kate. I choć królewską nianią jest już od 8 lat, do dziś w mediach niewiele pojawia się informacji na jej temat. Jesteś ciekawa kilku istotnych faktów z jej życia? Przedstawiamy 5, o których mnóstwo osób nie ma pojęcia.

Przeczytaj też: Kate Middleton pokazała się w najmodniejszych kolczykach tej jesieni. Takie same kupisz za niewielkie pieniądze!

Królewska niania – co warto wiedzieć o Marii Teresie Turrion Borrallo?

Maria Teresa nie była pierwszym wyborem na stanowisko królewskiej niani

Zanim na świecie pojawiły się dzieci Kate i Williama, para nie miała w planach zatrudniać żadnej niani. Niemniej, gdy urodził się George, o pomoc poprosili jedną z byłych pokojówek królowej Elżbiety II. Z czasem jednak doszli do wniosku, że nie obejdzie się bez pełnoetatowej niani. Wówczas angaż otrzymała właśnie Maria Teresa.

Niania mieszka i podróżuje z królewską rodziną

Maria Teresa traktowana jest niemal jak członek rodziny. Kobieta mieszka w pałacu razem z Kate i Williamem i nierzadko wyjeżdża z nimi na wakacje. Często zabierana jest także w podróże, które wynikają z królewskich obowiązków.

Niania uczy dzieci hiszpańskiego
I nic w tym dziwnego, bowiem z pochodzenia jest właśnie Hiszpanką.

Maria Teresa skończyła specjalną szkołę dla niań i ukończyła kurs samoobrony

Kobieta skończyła Norland College. Dyplom tej szkoły umożliwia pracę dla najbardziej prestiżowych rodzin na świecie. Sama placówka również jest „jakby luksusowa”, ponieważ rocznie za studia trzeba zapłacić aż 19 tysięcy dolarów.

Królewska niania nie może narzekać na pensję
Okazuje się, że warto było zainwestować w tak drogą szkołę. Konto Marii Teresy rocznie powiększa się o ok. 75 tysięcy funtów, czyli ok. 400 tysięcy złotych.

 

Maria Teresa Turrion Borrallo, fot. Agencja Forum

Polecane wideo

„Od zawsze marzyłam o licznej rodzinie”. Poznajcie 24-letnią mamę, która ma… 21 dzieci!
„Od zawsze marzyłam o licznej rodzinie”. Poznajcie 24-letnią mamę, która ma… 21 dzieci! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie