Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata

Czy to facet idealny? Zdecydowanie tak.
Ta influencerka ma tak przystojnego męża, że zazdroszczą jej kobiety z całego świata
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tulibudibudachu/)
15.10.2021

Nazwisko Kenza Zouiten z pewnością mówi wam wiele. Szwedzka influencerka jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych na świecie. Jej instagramowy profil obserwuje zawrotna liczba 1,8 mln followersów, ale równie dużą sławą cieszy się blog Kenzy, na którym 30-latka opowiada nie tylko o modzie, ale także o swoim życiu prywatnym.

Zobacz także: Influencerka przełamuje wizerunek idealnego Instagrama. Jej zdjęcia są hitem Sieci

W 2017 roku influencerka wyszła za mąż za Aleksa Subosica. Od tamtego czasu ich rodzina powiększyła się o dwóch uroczych synków. Trzeba przyznać, że cała czwórka tworzy naprawdę uroczy obrazek, a mąż Kenzy wzbudza zazdrość kobiet na całym świecie.

Kim jest Aleks Subosic?

Co wiemy o Aleksie? Ma 36 lat i urodził się w Szwecji, ale ma serbskie korzenie. Jest też siedmiokrotnym mistrzem karate. Kenza i Aleks spotkali się w lutym 2009 roku na Blog Awards. Kiedy Zouiten wróciła do domu, napisała na swoim blogu: „Spotkałam dziś mojego męża”. Subosic wysłał jej wtedy e-maila i… tak wszystko się zaczęło. Piękna historia, prawda?

Tylko spójrzcie na tego przystojniaka!

Polecane wideo

Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?”
Kobieta plus size poślubiła przystojnego kulturystę. Internauci w kółko pytają: „Nie boisz się, że będzie cię zdradzał?” - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.71 / 5
gość (Ocena: 4) 12.11.2021 00:27
To ja Ci opiszę: dalej klapki i białe skarpety... Fernandel z lekko końskawym zgryzem i kartoflanym nochalem, ale jak założy okulary to nie widać. Ot i prosty chłop z wybotoksowaną dziewczyną.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.10.2021 20:37
A ja nie bede ogladala galerii. Juz widze ze to jakis prostak. widac po tym ze ma tshirt z wielkim logo, do tego spodnie dresowe z lampasami i plastikowe klapki:D buzka tego pana jest niewazna.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2021 15:00
Mam przeprzystojnego kuzyna i jednego przeprzystojnego dalszego krewnego i naprawdę ten pan na zdjęciach jest przeciętny, nawet bardzo przeciętny...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2021 13:12
A autor artykułu kontaktował się ze wszystkimi kobietami, że pisze takie głupoty. Sorry, takich jak on jest pełno na tym świecie i rzekłabym, że widziałam ładniejszych.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.10.2021 09:30
A mnie to nazwisko zupełnie nic nie mówi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie