Nastolatka robi światową karierę. „Najpiękniejsza twarz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem”

Poznajcie Jade Weber, o którą biją się największe marki modowe i kosmetyczne.
Nastolatka robi światową karierę. „Najpiękniejsza twarz, jaką kiedykolwiek zobaczyłem”
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jade_weber_official/)
08.09.2021

Czy uroda może pomóc w zrobieniu kariery? Jeśli marzysz o pracy aktorki lub modelki, bez wątpienia tak, a najlepszym tego przykładem jest 16-letnia Jade Weber. Nastolatka, mimo młodego wieku, ma na swoim koncie dziesiątki współprac reklamowych.

- Jade Weber zaczęła robić karierę w modelingu już jako kilkuletnia dziewczynka. Dla swoich fanów jest „najpiękniejszą twarzą na świecie”, choć konkursu, do którego była nominowana w 2019 r., nie wygrała. To jednak nie przeszkodziło jej w zawrotnej karierze – czytamy na o2.pl.

Śliczna Jade pracowała już m.in. dla H&M, Forever21, czy kilku marek beauty. Pozowała również dla „Vogue”, „Katwalk” oraz „Glamour”. Co jeszcze o niej wiemy?

Zobacz także: Zasłynęła jako rozkapryszona Honey Boo Boo. Dziś ma 16 lat i właśnie trafiła do „Teen Vogue”

Jade Weber – jedna z najpiękniejszych twarzy na świecie

Jade Weber jest Francuzką. Urodziła się w 2005 roku w Azji, a dokładnie w Hong Kongu. Dwa lata temu była nominowana w konkursie na najpiękniejszą twarz świata. Rankingu co prawda nie wygrała, ale propozycje reklamowe posypały się jak z rękawa.

Największym marzeniem 16-latki nie jest jednak modeling, a aktorstwo. - Jade Weber pojawiła się na ekranie m.in. jako Zo w serialu telewizyjnym „Klawiatura”, ale wystąpiła też w wielu teledyskach – podaje serwis.

Zobaczcie kilka zdjęć pięknej nastolatki. Na jej instagramowym profilu aż roi się od komplementów!

Polecane wideo

150 cm w biodrach i 86 cm w każdym udzie. Modelka z obrzękiem tłuszczowym robi karierę dzięki swoim kształtom
150 cm w biodrach i 86 cm w każdym udzie. Modelka z obrzękiem tłuszczowym robi karierę dzięki swoim kształtom - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie