12 osób, które zmieniły się tak bardzo, że z trudem rozpoznają się w lustrze

Zobacz zdjęcia PRZED i PO. Imponująca metamorfoza?
12 osób, które zmieniły się tak bardzo, że z trudem rozpoznają się w lustrze
© Sag_Alexis / Reddit
18.08.2021

Na łamach Papilota już niejednokrotnie pokazywałyśmy niezwykłe metamorfozy. Dzisiaj przyszła pora na kolejną porcję inspirujących zdjęć PRZED i PO. Ich bohaterowie udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych! U niektórych wystarczyła sama zmiana fryzury, u innych doszła dieta i aktywność fizyczna. Rezultaty są zachwycające!

Zobacz także: Próbny make-up przyszłych mężatek. Efekt przeszedł ich najśmielsze oczekiwania!

Polecane wideo

Elektryzująca, oryginalna uroda i artystyczna dusza. Tak dziś wygląda Aleksandra, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel
Elektryzująca, oryginalna uroda i artystyczna dusza. Tak dziś wygląda Aleksandra, córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.08.2021 17:58
Dziewczyny, nie czytajcie tych bzdur na dole, ze schudniecie od ziolek, czy tabletek. Nie schudniecie od tego! Schudniecie wylacznie wtedy jak przestaniecie jesc gotowce, mrozone dania, kebaby, pizze, hamburgery i odstawicie calkowicie slodycze. No i bedziecie jesc mniej. Mozecie jest wszystko, zupy, kluski, sosy, smietany itd, ale malo. Mozecie normalnie gotowac w domu. Nie trzeba zamawiac kateringow, zyc na kaszy, warzywach na parze. Mozna jesc wszytskie produkty, tylko skasowac alkohol, napoje slodozne, soki i slodycze. I schudniecie. W pol roku co najmniej 10 kg wam zejdzie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.08.2021 09:46
Jak szybko schudłam dzięki preparatu figurena. Przyśpieszył on moją powolną przemianę materii i pohamował łaknienie. Utrzymałam dzięki temu dietę i w 3 miesiące schudłam 12kg. Jestem bardzo zadowolona ponieważ myślałam że po ciąży będzie o wiele trudniej,
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.08.2021 09:52
szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu figurena Slim. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie