Sprzedali dziecko, by kupić nową komórkę!

Kilka dni po porodzie para nastolatków postanowiła sprzedać swoje nowo narodzone dziecko. Sumę, którą zarobili przeznaczyli na… zakup telefonu komórkowego!
Sprzedali dziecko, by kupić nową komórkę!
15.12.2009

Czasami gwałtowne uczucie przesłania racjonalne myślenie. Dobrze wie o tym para młodych Chińczyków. 19-letnia Zhang poznała w Internecie 21-letniego chłopaka o imieniu Xin. Po jakimś czasie spotkali się twarzą w twarz, a miłość eksplodowała. Na tyle szybko, że dziewczyna chwilę później zaszła w ciążę i pod koniec listopada tego roku urodziła chłopca. Niestety, jej partner nie zaproponował jej małżeństwa, a wkrótce pojawiły się także wątpliwości, czy maleństwo w tym wieku to dobra decyzja. Kilka dni po porodzie postanowili sprzedać dziecko za około półtora tysiąca dolarów. Kupujący potrafił się na tyle skutecznie targować, że zbił cenę do ok. 350 dolarów.

Okazało się,  że taka kwota była potrzebna Xinowi do zakupu… nowego telefonu komórkowego. To w sumie nie dziwi, bo policja prowadząca śledztwo ustaliła, że oboje nie pracowali i całymi dniami przesiadywali przy komputerach. Jedynym miejscem, w którym potrafili się odnaleźć jest Internet. Teraz oboje wstydzą się swojego egoistycznego zachowania i obiecują, że zrobią wszystko, aby ich wspólne dziecko wróciło do nich. Chcą stworzyć dla niego prawdziwą rodzinę. Będzie to o tyle trudne, że nawet w Chinach handel dziećmi jest kwalifikowany jako przestępstwo.

Teraz czeka ich proces, który rozstrzygnie o losie zagubionej pary i niewinnego dziecka, które okazało się mniej ważne, niż… modny telefon komórkowy.

Patryk Latacz

Zobacz także:

Religijność popycha do aborcji!

To mit, że wiara w Boga i zaangażowanie w sprawy Kościoła są skutecznym zabezpieczeniem przed ewentualną decyzją o aborcji. W rzeczywistości, strach przed brakiem społecznej akceptacji nieślubnego dziecka, naganą rodziny i duchownych jest jednym z głównych powodów, dla którego dziewczęta z tzw. dobrych domów decydują się na zabieg.

Ma 21 dzieci z 11 kobietami!

Po tym, jak urodziło mu się 21. dziecko, otrzymał miano rekordowego taty, a sąd zaczął go ścigać za niepłacenie alimentów…

Polecane wideo

Komentarze (78)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 17.08.2010 15:40
Jak można zamienić taie maleństwo na telefon MASAKRA !! ; (
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2010 15:44
to chyba nienormalni rodzice bez uczuc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2010 13:48
MATKO BOSKA TO NA PRAWDĘ TRZEBA NIE MIEĆ SERCA ŻEBY SPRZEDAĆ DZIECKO DLA GŁUPIEJ KOMÓRKI
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2010 18:37
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.01.2010 01:58
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie