Mężczyźni marzą o tym, by obciąć jej długie włosy. Rekordzista zaproponował za to… 2 mln zł!

Kateryna Demers jest właścicielką bardzo długich włosów. Przyrzekła sobie jednak, że nigdy ich nie obetnie.
Mężczyźni marzą o tym, by obciąć jej długie włosy. Rekordzista zaproponował za to… 2 mln zł!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kateno4eklala/)
02.07.2021

Niedawno pisałyśmy o „współczesnej Roszpunce”, która robi furorę na całym świecie. Przypomnijmy: Ta kobieta nie obcinała włosów 10 lat. Marzy, by sięgały do kostek

Okazuje się, że Josie Oddie ma poważną konkurencję w postaci Kateryny Demers. Wysportowana Ukrainka również rozpoczęła kilkanaście lat temu przygodę z zapuszczaniem włosów i kontynuuje ją do dzisiaj. Twierdzi, że jej pukle mają już 1,5 m długości.

Kateryna Demers ma włosy do ziemi

- Kateryna pochodzi z Ukrainy, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam próbuje swoich sił w modelingu. Pomaga jej w tym Instagram, gdzie może publikować zdjęcia swoich włosów – wyjaśnia serwis o2.pl.

Ich pielęgnacja to prawdziwe wyzwanie. Choć Demers myje głowę jedynie dwa razy w tygodniu, razem z suszeniem i układaniem fryzury wszystko zajmuje jej około dwóch godzin. Zadbane włosy są jednak jej znakiem rozpoznawczym, a propozycji od oczarowanych Ukrainką mężczyzn nie brakuje. Jeden z nich złożył jej nawet nietuzinkową ofertę i zaproponował, że chętnie obetnie jej zjawiskowe pukle. W zamian kobieta otrzymałaby od niego 2 mln złotych.

Propozycja warta rozważenia? Nie dla Kateryny. Ukraińska Roszpunka woli bowiem wzbogacić się na swoich długich włosach w inny sposób, mianowicie próbując swoich sił w modelingu.

Zobaczcie, jak pozowała do tej pory. Jej włosy robią wrażenie?

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2021 05:01
Moja mama ma 83 lata i wlosy do polowy uda. I co Wy na to??
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 03.07.2021 13:26
Znam w Polsce osobę, której długość włosów wynosi 145 cm . Gęste, nigdy nie farbowane , ostatnio ścięte 7 lat temu , od tej pory tylko podcinane końcówki .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2021 15:41
Serio? Ja też mam długie włosy, przez stosowanie wcierki kaminomoto, łykanie witamin i świadomą pielęgnacje sporo mi podrosły, ale nikt mi nie proponował takich pieniędzy za nie. A za dwa miliony to bym się skusiła.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 02.07.2021 06:42
Chyba na bobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie