Bezdomni bracia zostali milionerami!

Mężczyźni od lat mieszkali na ulicach Budapesztu, ale w końcu los się do nich uśmiechnął i otrzymali spadek w wysokości… 18 mln złotych! Jak zmieni się teraz ich życie?
Bezdomni bracia zostali milionerami!
06.12.2009

Codziennie mijamy na ulicach wielu bezdomnych ludzi, którzy z całym dobytkiem maszerują przed siebie. Walczą o jedzenie, godny i ciepły nocleg. Chcą przetrwać, mimo że w danym momencie nie mają nic. Pewnie wielu z nich wierzy, że kiedyś los się do nich uśmiechnie i resztki wybierane ze śmietnika czy spanie na dworcach odejdą w niepamięć. Prawdopodobnie tak samo było z dwójką braci mieszkających na ulicach Budapesztu. Z tym, że ich los w pewnym momencie odwrócił się na tę lepszą stronę, co przydarza się nielicznym.

Geza i Zsolt Paladi są braćmi. Od dawna mieszkają na ulicy i nic nie wskazywało na to, że ta sytuacja mogłaby ulec zmianie. Aż do momentu, kiedy dowiedzieli się, że odziedziczyli, w przeliczeniu na złotówki, ponad 18 milionów złotych! Pieniądze przepisała im babcia, która niedawno zmarła w Niemczech.

W wywiadzie dla brytyjskiego dziennika „Metro”, Geza Paladi mówi: „Wiedzieliśmy, że pochodziła z bogatej rodziny, ale nie utrzymywaliśmy z nią żadnego kontaktu. To była trudna osoba. Ciężko było się z nią porozumieć”.

Teraz planują  radykalną zmianę życia. Liczą na to, że wreszcie zainteresują się nimi kobiety i dane im będzie doczekać się własnych rodzin. Z pieniędzmi ma być to o wiele łatwiejsze. Chcą po prostu normalnie żyć.

Patryk Latacz

Zobacz także:

Spał z trupem żony przez pięć lat!  50-latek nie potrafił pogodzić się ze śmiercią ukochanej żony i sypiał z nią w grobie. Gdy jednak przestało mu to wystarczać, wykopał jej zwłoki...

Porzucił luksusy dla życia w przyczepie!  30-letni Mark Boyle miał świetną pracę, pieniądze, kochającą dziewczynę, dobrą pozycję zawodową. W pewnym momencie uznał jednak, że to nie to i… wprowadził się do przyczepy!

 

Polecane wideo

Komentarze (85)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2009 13:39
nieźle..!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2009 22:09
fajnie im :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2009 12:35
kobieto ponizej, czemu ukradlas moje zdjęcie.!!!!!!!! bezczelna ty...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2009 00:10
a potencjalni złodzieje tylko czekają..ja tam bym swojej twarzy w gazecie nie pokazała;///
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.12.2009 20:24
Takim ludziom nie należą się pieniądze, ale szansa ich zdobycia. Ta forsa pewnie im się skończy, a sami więcej nie zarobią, bo jeśli rzeczywiście są biedakami, to zapewne nie maja żadnego wykształcenia.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie