Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko

Plastikowe love story.
Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/yurii_tolochko/)
16.04.2021

W historie takie jak ta, o której za chwilę przeczytasz, naprawdę trudno uwierzyć. Jej bohaterem jest Jurij Tołoczko, kulturysta z Kazachstanu, który zakochał się w plastikowej lalce, a następnie ją poślubił. Nie jest to jednak love story z happy endem. Sportowiec zdradził bowiem żonę, rozwiódł się z nią, a obecnie żyje w miłosnym trójkącie z dwoma innymi zabawkami.

Zaintrygowana? Oto cała historia kazachskiego kulturysty.

Zobacz także: EXCLUSIVE: Jestem zaręczona, ale umawiam się na randki…

Jurij Tołoczko jest w związku z lalkami

Wszystko zaczęło się w 2019 roku, kiedy Jurij Tołoczko poznał lalkę Margo w jednym z barów. Ta pracowała jako hostessa i witała przy wejściu wszystkich gości. Pewnego dnia jeden z nich ją obraził, a wtedy Jurij postanowił stanąć w obronie zabawki.

- Zapytałem obsługę baru, czy mógłbym zabrać Margo do siebie, a oni pozwolili mi na to pod jednym warunkiem: że będą mogli nas pilnować. I tak zaczął się nasz bardzo publiczny związek – słowa kulturysty cytuje serwis o2.pl.

Para „spotykała się” ze sobą około roku, zanim Jurij postanowił sformalizować związek. Umożliwiło mu to kazachskie prawo, które nie zabrania małżeństw z przedmiotami. Sielanka nie trwała jednak długo. Kiedy Margo zepsuła się i trafiła „do szpitala”, czyli do naprawy, Jurij pocieszył się w ramionach dwóch innych lalek. Kulturysta podjął decyzje o rozwodzie, a Luna i Lona zostały jego nowymi kochankami. Teraz żyje z nimi w szczęśliwym trójkącie i planuje kolejny ślub.

Co ciekawe, ekscentryczny sportowiec był kiedyś w długoletnim związku z prawdziwą kobietą. Po rozstaniu z nią zrozumiał jednak, że lalka da mu więcej swobody: nigdy nie urządzi mu awantury, nie zrobi wyrzutów, że nie ma go w domu przez kilka dni, a w dodatku zawsze jest chętna do łóżkowych zabaw i eksperymentów.

Zobaczcie kilka zdjęć ze ślubu Jurija i Margo oraz fotografie jego nowych „miłości”.

Polecane wideo

Jest jednym z najpopularniejszych facetów na Tinderze. Zdradził bezbłędny sposób na tysiące dopasowań
Jest jednym z najpopularniejszych facetów na Tinderze. Zdradził bezbłędny sposób na tysiące dopasowań - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 26.05.2021 12:03
eh dobra jestem kobietą i wiem że kobiety to nie zabawki ale ona wygląda jak zabawka i sama tego chciała kojaży mi się to z tym że ona nigdy nei zzazna prawidziwej miłosći a miała szanse
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.04.2021 09:24
I powiedzenie jesteś w łóżku jak kłoda nabiera dosłowności
odpowiedz
Dbcjbnkr (Ocena: 1) 16.04.2021 12:53
Denny artykul
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2021 12:38
swiat zwariowal serioo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.04.2021 12:38
ludzie w jakkich my czasach żyjemy
odpowiedz

Polecane dla Ciebie