Kim jest polska Jennifer Lopez? Na Instagramie precyzyjnie odtwarza stylizacje J.Lo

Dostrzegacie podobieństwo? Jennifer już ją obserwuje!
Kim jest polska Jennifer Lopez? Na Instagramie precyzyjnie odtwarza stylizacje J.Lo
fot. Instagram (instagram.com/belikejlo)
10.04.2021
Wiktoria Sobocińska

Nie tylko Angelina Jolie, ale i Jennifer Lopez doczekała się swojej polskiej sobowtórki. Monika nie dość, że precyzyjnie stylizuje się na znaną gwiazdę, to również ma podobne rysy twarzy i... nagrywa swoje piosenki. Wyraźnie widać, że piosenkarka jest dla niej wielką inspiracją. Nie tylko w kwestii wyglądu, ale i muzyki, nawiązującej do stylu R&B.

Zobacz również: Polka coraz bardziej przypomina Angelinę Jolie. „Jak bliźniaczki”

Jak wiadomo, amerykańska piękność skończyła już 51 lat, ale nic na to nie wskazuje, ponieważ jest w doskonałej formie i wie, jak o siebie dbać. Jej główny sekret to dieta i świadoma pielęgnacja. Nic dziwnego, że Polka poszła w ślady tak pięknej i cenionej artystki...

Jak wygląda polska Jennifer Lopez?

Monika Chojdak to polska sobowtórka Jennifer Lopez, która aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie Be like J.Lo. Możemy tam znaleźć nie tylko liczne zdjęcia, na których wiernie odwzorowuje słynne stylizacje swojej idolki, ale również publikuje własne wykonania piosenek, bowiem Monika także jest wokalistką. Przypadek?

Niedawno polska bliźniaczka J.Lo z radością oznajmiła, że spotkało ją niemałe wyróżnienie, ponieważ jej profil zaczęła obserwować sama Jennifer Lopez. Zostawiła też kilka serduszek pod jej postami, a jeden z nich pojawił się w Instastory gwiazdy. W bio możemy odczytać dokładną datę tego wydarzenia.

Z kolei zdjęcie Moniki z koncertu jej idolki w Gdańsku z 2012 roku, na którym trzyma polską flagę z napisem We love you, znalazło się w oficjalnej książce biograficznej Jennifer True love.

Ku zaskoczeniu przyszłych obserwatorów, nie tylko uroda przypominająca J.Lo zapewniła Monice karierę w Polsce. Jej muzyczna przygoda zaczęła się jeszcze w programie Droga do gwiazd, po czym w 2005 roku razem z Patrycją Wódz i Agnieszką Maksyjan dołączyła do znanego girlsbandu Queens

Na pewno kojarzycie ich piosenki I Fell In Love z Eurowizji 2006 albo Everybody Loves The Sunshine. To dobra okazja, aby zrobić sobie małą podróż w czasie na Youtubie... 

Później mogliśmy oglądać ją już w popularnych programach Bitwa na głosy, The Voice of Poland, a także w roli jurorki Śpiewajmy razem. All Together Now na Polsacie.

Czy rzeczywiście są do siebie aż tak rażąco podobne? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Na końcu posłuchacie jej coveru Waiting for tonight!

Polecane wideo

Triki makijażowe od wizażysty Jennifer Lopez
Triki makijażowe od wizażysty Jennifer Lopez - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie