19-letnia „Barbie po przejściach”. Takiej żywej lalki świat jeszcze nie widział

Sztuczność w bardzo zadziornym wydaniu.
19-letnia „Barbie po przejściach”. Takiej żywej lalki świat jeszcze nie widział
źródło: Instagram (instagram.com/aydinmod)
04.01.2021

Kilka lat temu było ich tyle, że światowe media praktycznie co tydzień rozpisywały się o kolejnej żywej lalce. Międzynarodową karierę zrobiła m.in. nasza polska Anella, która wyjątkowo mocno upodobniła się do słynnej zabawki.

Zobacz również: Ma piękne ciało, ale to o jej twarzy mówią wszyscy. Jest bardzo charakterystyczna

Dziś Barbie nie jest już tak inspirująca dla fanek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wyidealizowany i przesłodzony wizerunek wyszedł z mody, aby ustąpić miejsca większej naturalności.

Przynajmniej tak nam się wydawało do momentu, kiedy zobaczyliśmy ją. Chiara, znana szerzej jako „Bimbo Barbie” to włoska 19-latka zafascynowana plastikową pięknością. A przy okazji tatuażami i innymi modyfikacjami ciała.

Jakimś cudem połączyła te dwie skrajne stylistyki, a efekty możecie podziwiać w naszej galerii. Czy wymyślone przez internautów określenie „lalka po przejściach” rzeczywiście do niej pasuje?

Zobacz również: Z twarzą tej dziewczyny dzieje się coś zaskakującego, kiedy otwiera usta

Polecane wideo

Ma piękne ciało, ale to o jej twarzy mówią wszyscy. Jest bardzo charakterystyczna
Ma piękne ciało, ale to o jej twarzy mówią wszyscy. Jest bardzo charakterystyczna - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.01.2021 16:39
Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę online w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, CO robię...... 𝙬𝙤𝙧𝙠𝙧𝙚𝙫𝙞𝙚𝙬𝙨10.𝙘𝙤𝙢
odpowiedz

Polecane dla Ciebie