Ta piękna modelka miała świat u stóp, po czym wylądowała na ulicy. Dziś nie sposób rozpoznać jej na zdjęciach

Jej kariera potoczyła się dramatycznie. Aż trudno uwierzyć, że to wciąż ta sama osoba.
Ta piękna modelka miała świat u stóp, po czym wylądowała na ulicy. Dziś nie sposób rozpoznać jej na zdjęciach
fot. Instagram (instagram.com/iconstyle_al)
17.11.2020
Wiktoria Sobocińska

Jeszcze parę lat temu cieszyła się sławą, bogactwem oraz urodą i niespotykaną figurą. Była zawodniczką jui-jitsu, zajmowała się modelingiem, fitnessem i dietetyką. Dziś szuka jedzenia w śmietnikach i nie zamierza zmieniać swojego losu. Jej kariera potoczyła się dramatycznie.

Najpierw zupełnie zniknęła z social mediów, a po dwóch latach znaleziono ją na ulicach Los Angeles. Trudno było rozpoznać, że to ta sama osoba. Wszystko zaczęło się sypać, od kiedy wpadła w uzależnienie od narkotyków i doświadczyła psychicznego załamania.

Zobacz również: Ta dziewczyna zamieszkała w swoim samochodzie. Została bezdomna z własnej woli

Loni Willison: modelka, która została bezdomną

Wydawali się parą idealną. On, znany i przystojny aktor ze Słonecznego patrolu, a u jego boku wysportowana modelka o włosach blond. Loni Willison i Jeremy Jackson pobrali się w 2012 roku. Byli wtedy piękni, młodzi i popularni. Wkrótce ich życiem zaczęły rządzić narkotyki i alkohol.

Aktor stawał się coraz bardziej agresywny wobec ukochanej, przez co trafił do aresztu. Ogromne długi zmusiły małżeństwo do sprzedania luksusowej rezydencji. Loni nie wytrzymała napięcia i niedługo później wpadła w depresję. Próbowała pracować, ale nadużywanie alkoholu to uniemożliwiało. 

Przyjaciele wspierali ją, ale bezskutecznie. Nagle zupełnie zniknęła z social mediów, a po latach paparazzi przyłapali ją na grzebaniu w śmietniku na ulicy w Los Angeles. Była samotna, nieumyta, pozbawiona kilku zębów. Obcięła włosy na krótko. Kobieta nie chciała, aby ktokolwiek jej pomagał.

Choć skorzystała z odwyku, nie udało jej się powrócić do dawnego życia. Ta przykra historia jest przestrogą przed uzależnieniami oraz życiem pod presją.

Dziś modelka zupełnie już nie przypomina siebie.

Zobacz również: Jak wyglądają mężowie topowych modelek? Zobacz, za kogo wyszły te piękności!

Polecane wideo

Jeszcze niedawno był bezdomny, dziś robi karierę w modelingu. Odkryła go polska fotografka!
Jeszcze niedawno był bezdomny, dziś robi karierę w modelingu. Odkryła go polska fotografka! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie