Ta dziewczyna zamieszkała w swoim samochodzie. Została bezdomna z własnej woli

Chciała zaoszczędzić, więc pozbyła się głównego wydatku - czynszu.
Ta dziewczyna zamieszkała w swoim samochodzie. Została bezdomna z własnej woli
fot. Instagram (instagram.com/nikitacrump)
25.10.2020
Zuzanna Niedzielska

W życiu każdego z nas nadchodzi moment, kiedy postanawiamy nareszcie wyprowadzić się od rodziców i "zamieszkać na swoim". 1 listopada 2019 roku pewna Amerykanka przeprowadziła się... do swojego samochodu, a konkretnie Hondy Civic. Jej "mieszkanie" jest szczegółowo zaplanowane i zorganizowane. Poznajcie Nikitę Crump.

Zobacz również: Mają dom na czterech kołach i odwagę, by powiedzieć „nie”. Jak smakuje wolność okiem antysystemowców?

Swoim sposobem na minimalistyczne życie dzieli się z obserwatorami na Instagramie. Dziś ma już własny kanał Youtubie, spore grono fanów i w planach dokończenie budowania własnego Vana. 

Nikita Crump: dziewczyna, która mieszka w samochodzie

Po prostu wędrująca idiotka, mieszkająca w samochodzie, w północnej Kalifornii

- pisze sama o sobie.

Już jako pełnoletniej osobie zdarzały jej się sytuacje spania w samochodzie, więc nie jest to dla niej nowa rzecz. Nie było stać jej na wyjścia ze znajomymi, więc przestała wydawać na jedzenie na mieście. Mimo to, nadal tonęła w długach. Postanowiła więc pozbyć się największego wydatku - czynszu. 

Pieniądze były moją główną motywacją, ale zależało mi też na przejściu na minimalizm. A że lubię nowe doświadczenia... Czuję, że może mnie to rozwinąć. Dzisiaj stać mnie na o wiele szczęśliwsze życie

- tłumaczy.

Telewizję ogląda na telefonie, wieszając go na zagłówku. Śniadania jada przy stole podwieszanym pod kierownicą. Gdy zaprasza gości, na tylnych siedzeniach rozkłada materac. A kiedy chce się przebrać lub iść spać, wykłada szyby materiałem izolacyjnym. Tak w skrócie wygląda jej rutyna.

Mimo, że jest osobą bezdomną, ze swojego samochodu udziela wywiadów dla telewizji przez Skype

Moje bezdomne życie w samochodzie idzie na tyle dobrze, że zdecydowałam się kupić furgonetkę i spełnić swoje marzenie o ukończeniu własnej konstrukcji i życiu w hipsterskim vanie

- chwali się na swoim profilu.

Jak korzysta z łazienki?

To pytanie, która Nikita słyszy najczęściej (o ile nikt akurat nie pyta o jej sytuację lub jak może jej pomóc). Dziewczyna korzysta z łazienki na siłowni lub robi to u swojej koleżanki. W nagłych sytuacjach, zwłaszcza w nocy, przyznaje, że toaleta... jest dla niej wszędzie. Musi po prostu wyjść i poszukać czegoś na zewnątrz, w ciemności.

Minimalistka ma ogromny dystans do siebie i jest zadowolona ze swojego stylu życia. Właśnie jest w trakcie budowania spersonalizowanego Vana, w którym będzie mogła mieszkać na stałe i zwiedzać świat. Obejrzyjcie nagranie, w którym pokazuje swoje patenty na mieszkanie w aucie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paint with all the colors

Post udostępniony przez N I K I T A (@nikitaraschell)

Co sądzicie o takim odważnym pomyśle na życie?

Zobacz również: Tęsknisz za podróżami? Oto 9 niezwykłych miejsc na świecie, które odwiedzisz bez wychodzenia z domu

Polecane wideo

Jeszcze niedawno był bezdomny, dziś robi karierę w modelingu. Odkryła go polska fotografka!
Jeszcze niedawno był bezdomny, dziś robi karierę w modelingu. Odkryła go polska fotografka! - zdjęcie 1
Komentarze (10)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 19.11.2020 12:23
To nawet fajne, tylko co z kąpiela i innymi rzeczami?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.10.2020 21:10
Ale jednak musi korzystać z łazienki u koleżanki, która ma normalny dom, za który płaci, czyli nie do końca się da. Ja nie pozwoliłabym jakiejś koleżance przychodzić każdego dnia by się wys*ac w mojej łazience. Załatwiaj się w lesie albo kup mieszkanie zamiast wysługiwać się kimś, kto za swój komfort płaci grube pieniądze.
zobacz odpowiedzi (3)
Elsa (Ocena: 5) 25.10.2020 11:00
dobrze dziewczyna myśli. Miała do wyboru być wieczną niewolnicą systemu (zkredytowanie "pod korek") więc wybrała skromne życie, ale dające wolność. Nie napędza tej bańki mieszkaniowej która winduje ceny mieszkań z roku na rok w górę.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.10.2020 10:52
Jak ona się myje, a po okresie? Bo biegunce a w czasie choroby..?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.10.2020 05:56
Chore
odpowiedz

Polecane dla Ciebie