Internautki zachwycają się Maciejem z „Rolnik szuka żony”: „Najfajniejszy chłopak, 10/10”

Co wiadomo o przystojnym i wykształconym rolniku? Która z kandydatek skradnie jego serce?
Internautki zachwycają się Maciejem z „Rolnik szuka żony”: „Najfajniejszy chłopak, 10/10”
Fot. AKPA & rolnikszukazony.vod.tvp.pl
22.09.2020

„Rolnik szuka żony” to flagowy program stacji TVP1. We wrześniu ruszyła 7. edycja show, która – tak jak poprzednie – przyciąga przed ekrany miliony widzów. Który z uczestników tym razem wzbudza największą sympatię oglądających? Po emisji dwóch odcinków z całą pewnością można powiedzieć, że jest to Maciej. W komentarzach na Instagramie powtarzają się takie określenia, jak „najfajniejszy chłopak”, „uroczy”, „najlepszy”, „faworyt tej edycji”.

Co zatem wiemy o przystojnym i wykształconym rolniku? Jaka kandydatka okaże się szczęściarą, która skradnie jego serce?

Zobacz także: Przystojniacy z nowej edycji „Top Model”. Który podoba Ci się najbardziej? (SONDA)

Kim jest Maciej z „Rolnik szuka żony 7”?

Maciej ma 31 lat i mieszka w województwie wielkopolskim. Tam prowadzi razem z tatą 60-hektarowe gospodarstwo, które jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Rolnik nie wyobraża sobie życia w innym miejscu – m.in. dlatego jego wcześniejsze związki się rozpadały.

Uczestnik 7. edycji jest ambitny i stawia na rozwój. Zrobił doktorat z rolnictwa na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. 31-latek jest przy tym bardzo skromny i… aktywny.

„Od czasu do czasu uczestniczy w rajdach off-road, preferuje też sportowy tryb życia – raz w tygodniu gra w siatkówkę, pływa na basenie, gra w paintball – czytamy na stronie rolnik-szuka-zony.pl. Jakby tego było mało, Maciej również świetnie gotuje, potrafi zajmować się dziećmi, bardzo chce w przyszłości zostać tatą i zapewnia, że z przyjemnością będzie uczestniczył w opiece nad nimi i wychowaniu”.

Jakiej żony szuka Maciek? „Kobieta może urzec go przede wszystkim dobrocią, inteligencją i spontanicznością, ale nie ukrywa, że wygląd jest dla niego ważny i najlepiej by było, gdyby te cechy przejawiała nieco niższa od niego szczupła brunetka – uśmiechnięta, wesoła i młodsza od niego maksymalnie o 6 lat. Chciałby też, aby podobnie jak on, dziewczyna miała czystą kartę i była bez zobowiązań. Wierzy jednak w miłość od pierwszego wejrzenia dlatego uważa, że dziecko czy wcześniejszy rozwód partnerki nie zaważyłyby na jego decyzji Zapewnia, że dla rodziny byłby w stanie dużo poświęcić, zagwarantować jej bezpieczeństwo i ciepło. To jest obecnie jego największe marzenie”.

Kandydatki Macieja z „Rolnik szuka żony 7”

Czy wśród listów przesłanych do wykształconego rolnika znalazł się „ten jedyny”, na który czekał? Wszystko wskazuje na to, że owszem – a jego nadawcą jest 27-letnia nauczycielka ze Złotowa, Monika. To właśnie do niej Maciej zdecydował się zadzwonić i zaprosić ją telefonicznie do kolejnego etapu. W czasie rozmowy przyznał, że kobieta bardzo mu się spodobała wizualnie i że w razie potrzeby wypisze jej usprawiedliwienie, aby mogła zrezygnować z pracy i przyjechać na spotkanie z nim. Zachęta podziałała, ponieważ Monika faktycznie pojawiła się w programie.

Maciej zrobił piorunujące wrażenie nie tylko na niej, ale również na pozostałych kandydatkach. Kiedy przyszedł się z nimi przywitać osobiście, kobiety nie kryły zachwytu: „Jaki opalony! Jakby wrócił z Karaibów! 10 na 10” – mówiły. 31-latek przypadł im do gustu również dlatego, że okazał się szarmancki, skromny i potrafił z zainteresowaniem wysłuchać każdej z nich. Choć najbardziej iskrzyło między nim a wspomnianą wcześniej Moniką, nie wiadomo, czy finalnie to właśnie ona skradnie jego serce.

Kibicujecie im? Lubicie Macieja?

Zobacz także: Skandal w programie TVP1. Jeden z rolników… nie zaprosił na swoje gospodarstwo ŻADNEJ kandydatki!

Polecane wideo

„Z kamerą u Kardashianów” przechodzi do historii. Oto najbardziej szokujące momenty słynnego show
„Z kamerą u Kardashianów” przechodzi do historii. Oto najbardziej szokujące momenty słynnego show - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 1) 27.09.2020 09:25
Nie wiem, czym wy się tak podniecacie... Przystojny? Polemizowałabym...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2020 12:50
Jak dla mnie jest mega, ideał, zainteresowania podobne do mnie, nawet probowalam pisać list, ale bylam akurat w takiej sytuacji życiowej, że nie mogłam się zgłosić. No i teraz ciężko się ogląda :(
zobacz odpowiedzi (8)
gość (Ocena: 5) 22.09.2020 12:38
strasznie staro wygląda jak na 31 lat, wieś niszczy ludzi.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 22.09.2020 11:51
Oryginalna uroda. Ma coś w sobie.0
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.09.2020 10:04
Według mnie, nie zna się na kobietach. Jest miły, więc zakłada, że wszyscy są mili i da sobą manipulować. Nauczycielka nie jest nawet najładniejsza z jego kandydatek, a zachowaniem odpycha. Pewność siebie to jedno, narcyzm to coś innego. Ona by się nadała, dla tego miastowego kandydata rolniczki. Siebie warci.
zobacz odpowiedzi (7)

Polecane dla Ciebie