Boski przystojniak z Netflixa: Ma 195 cm wzrostu, wysportowane ciało i milion followersów

Harry Jowsey to uczestnik kontrowersyjnego show „Too hot to handle”.
Boski przystojniak z Netflixa: Ma 195 cm wzrostu, wysportowane ciało i milion followersów
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/harryjowsey/)
24.04.2020

„Too hot to handle” to nowy show Netflixa, w którym grupa atrakcyjnych singli trafia na rajskie wakacje. Uczestnicy mogą wygrać 100 tysięcy dolarów, ale jest pewien haczyk – muszą powstrzymać się od jakiegokolwiek kontaktu cielesnego. Za każdy pocałunek lub inną formę zbliżenia z puli nagrody odejmowane są wysokie sumy. O ile zmniejszy się cała kwota w ciągu 4 tygodni? Możemy zdradzić tylko jedno: o dużo.

Niekwestionowaną gwiazdą programu okazał się Harry Jowsey, 22-latek z Australii, przez którego grupa straciła najwięcej pieniędzy. Przystojniak w krótkim czasie zdobył aż milion obserwujących na Instagramie. Co dokładnie o nim wiemy?

Polecamy także: Kolejny przystojniak z Netflixa. Na taki ideał można patrzeć godzinami! (ZDJĘCIA)

Kim jest Harry Jowsey z „Too hot to handle”?

Harry pochodzi z Australii i ma 22 lata. Mierzy imponujące 195 centymetrów wzrostu i może pochwalić się idealnie umięśnionym ciałem. Nie wszyscy wiedzą, że Australijczyk ma także trzy tatuaże, z czego dwa są dobrze ukryte – jeden znajduje się wewnątrz ust, drugi… na pośladkach.

Przystojny 22-latek wygrał jakiś czas temu inne show, nowozelandzkie „Heartbreak Island”, co można przetłumaczyć jako „Wyspę złamanych serc”. Nagrodę z programu przeznaczył na założenie własnej firmy produkującej okulary przeciwsłoneczne.

Jego największe marzenie? Przelanie mamie na konto miliona dolarów. Harry ma nadzieję, że dzięki swojej ciężkiej pracy pewnego dnia będzie mógł osiągnąć ten cel.

Słodziak?

Polecane wideo

Przytula lwy, bawi się z hieną i gepardami. „Ten facet powinien mieć program na Netflixie!”
Przytula lwy, bawi się z hieną i gepardami. „Ten facet powinien mieć program na Netflixie!” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.04.2020 14:03
Brzydki, zupełnie nie mój typ. Nienawidzę też mężczyzn uzależnionych od instagrama - koleś jest ewidentnie zakochany w sobie. Fuj.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2020 09:38
fajny :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie