Pół człowiek, pół kozioł! Jak to możliwe?

Przedziwna hybryda człowieka i zwierzęcia, a może chory, zmutowany genetycznie płód kozła?
Pół człowiek, pół kozioł! Jak to możliwe?
16.10.2009
>

Dwa tygodnie temu w nieznanej światu wiosce Maboleni w Zimbabwe urodziło się zmutowane stworzenie, przez świadków opisywane jako krzyżówka człowieka i kozła. Niezwykły stwór miał ludzką, zniekształconą głowę, ramiona oraz szyję, zaś dół jego ciała przypominał tułów i nogi kozła. Istota zmarła po kilku godzinach, a mieszkańcy Maboleni pospiesznie spalili jej zwłoki. Jak później tłumaczyli, byli przerażeni faktem, że na terenie ich wioski doszło do narodzin tego dziwnego tworu i, chcąc uniknąć klątwy bożków, pozbyli się niewygodnego ciała.

Z kolei gubernator prowincji, w której leży Maboleni, 56-letni Jason Machaya, uważa, że narodziny pół człowieka, pół kozła nie mają nic wspólnego że zjawiskami nadprzyrodzonymi, w które wierzą mieszkańcy osady. W rozmowie z „The Daily Telegraph” wyraził za to przekonanie, że przedziwna hybryda jest wynikiem „bestialskiego gwałtu dokonanego przez mężczyznę”.

Poinformowani o wydarzeniu specjaliści z dziedziny genetyki oraz weterynarii zaprzeczają jednak takim domysłom, tłumacząc, że połączenie komórek ludzkich i zwierzęcych jest biologicznie niemożliwe. W trakcie analizy zdjęcia podkreślali wprawdzie, że bez dokładnych badań DNA nie mogą mieć pewności co do pochodzenia zniekształconej hybrydy, ale najprawdopodobniej była ona chorym, zmutowanym genetycznie płodem kozła, który od początku miał nikłe szanse na przeżycie.

Lilka Tylman

Zobacz także:

Medyczna zagadka: Płacze krwią!

Calvino Inman to kolejny przykład na to, jak natura potrafi być zadziwiająca.

Co jest w kiełbasie? Zmielone oczy i ścięgna! 

Szokującą prawdę o składzie kiełbasy odkryli inspektorzy z Olsztyna!

Polecane wideo

Komentarze (377)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2012 17:43
Gubernator to tłuk, to jest wcześniak kozy, płody ssaków są podobne i nawet płód morskiego ssaka przypomina ludzki na pewnym etapie rozwoju. Dodatkowo wchodza w rachube deformacje genetyczne i rózne choroby.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.09.2012 17:40
Wzwiązku radzieckim próbowano skrzyżować człowieka z małpą żeby uzyskać zastępczego robotnika i się nie udało.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.03.2012 13:35
To możliwe ! Jedna laska robiła to paluszkiem i urodził się jej Tomcio Paluch a inna robiła to ogórkiem i urodził się pomidor.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 19:24
widocznie ktoś bzyknął kozła i wyszło takie coś
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2011 13:54
To jets chore. Ludzie sa nienormalnie tworzac takie COŚ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie