Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek

Kobiety marzą, by trafić w jego ręce.
Najprzystojniejszy chirurg plastyczny na świecie. Ma 31 lat i tłum pacjentek
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/dr.vujovic/)
24.03.2020

31 lat, muskularne ciało, delikatny zarost i zniewalające spojrzenie. Choć opis ten mógłby dotyczyć rozchwytywanego modela, tak naprawdę odnosi się do… chirurga plastycznego. Doktor Vasilije Vujovic, bo o nim mowa, w 2017 roku został okrzyknięty „najseksowniejszym lekarzem świata”. Trzy lata później nic się w tej kwestii nie zmieniło – specjalista chirurgii plastycznej wciąż prezentuje się zniewalająco i nadal tłum kobiet marzy o tym, by trafić właśnie w jego ręce.

W wywiadzie dla Daily Mail atrakcyjny Serb przyznał jednak, że jego terminarz jest wypełniony po brzegi – na wizytę u niego trzeba czekać nawet dwa lata. Doktor Vujovic dodał również, że choć w swojej pracy spotyka wiele atrakcyjnych pacjentek, walczy z silnymi pokusami i nie wdaje się w romanse ze względu na etykę zawodową.

O jakiej kobiecie marzy? Co ciekawe, jej wygląd zewnętrzny nie jest dla chirurga priorytetem. Ważne, by jego wybranka miała poczucie humoru, była błyskotliwa i inteligentna.

Ideał?

Zobacz także: Jak Martyna Kondratowicz z „Hotelu Paradise” wyglądała przed operacjami? ZDJĘCIA

Polecane wideo

W dobie społecznej izolacji wszyscy szukamy nowego hobby. Czego powinnaś spróbować?
W dobie społecznej izolacji wszyscy szukamy nowego hobby. Czego powinnaś spróbować? - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 25.03.2020 15:32
Bardzo przystojny ;)
odpowiedz
Peria (Ocena: 5) 24.03.2020 19:31
Wszystko fajnie, ale chyba nie to jest najważniejsze, żeby chirurg plastyczny był przystojny, tylko jakie ma umiejętności ;) Ja jestem ogromnie zadowolona, że trafiłam na swoją operację (krzywej przegrody nosowej) do dr Anny Olender:)
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 24.03.2020 09:25
naprawdę fajny :) ale przy takim facecie chyba miałabym kompleksy, ciągle by mi się wydawało, że chciałby coś we mnie poprawić i zoperowac :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie