Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama

Nie ma pojęcia, dlaczego jeszcze nie udało jej się znaleźć miłości.
Jest na 12 aplikacjach randkowych i była już na 400 randkach. Mimo to wciąż jest sama
Fot. Instagram.com (www.instagram.com/ems_83nutrition)
03.03.2020

Stajemy się coraz bardziej zmęczeni szukaniem miłości przez Internet. Coś, co na początku sprawiało nam niemałą frajdę, z czasem przerodziło się w jedno wielkie rozczarowanie. Okazało się, że w większości przypadków znajomości zawierane za pośrednictwem Tindera są wyjątkowo powierzchowne - jeśli nie zgodzisz się na pierwsze spotkanie jeszcze tego samego wieczoru o 23, na twoje miejsce czeka co najmniej kilka o wiele bardziej “chętnych” 

Zobacz również: „Tinder usunął moje konto, bo jestem zbyt atrakcyjna”. Nikt nie wierzy, że 26-latka jest tak idealna

Badania przeprowadzane na użytkownikach aplikacji randkowych niestety nie pozostawiają złudzeń - aż 3 na 4 randkowiczów nie znajduje miłości online. Jedną z nich jest 37-letnia Emma Shuter, która szuka swojego wymarzonego partnera aż na 12 różnych portalach randkowych. W sumie wydała już 3,5 tys. funtów, czyli ok 17,7 tys. zł w ramach opłaty za konta premium. Brytyjka była już na 398 randkach z 398 różnymi mężczyznami - niestety żaden z nich nie okazał się być Tym Jedynym. Emma nie traci jednak nadziei. 

Kiedy się budzę, pierwszą rzeczą, jaką robię, to sprawdzanie telefonu. Ale w przeciwieństwie do większości ludzi, którzy włączają media społecznościowe, ja loguję się na Tindera. Sprawdzam, czy któryś z matchy odpisał na moje wiadomości, a jeśli tak, wysyłam szybki, zalotny tekst. Potem sprawdzam, czy mam nowe pary. Potem zaczynam szukać. Jestem dość wybredna i dokładnie wiem, czego szukam. 

Jak więc wygląda idealny mężczyzna dla Emmy? 

Jeśli widzę kogoś, kto mi się podoba, sprawdzam jego wiek. Między 26. a 38. rokiem życia jest dla mnie idealny. Potem patrzę na jego pracę. Podobają mi się mężczyźni, którzy mają w ręku konkretny fach - jeśli w opisie mają napisane, że są hydraulikami albo budowlańcami, jestem zainteresowana.  

Następnie Emma powtarza całą procedurę na innych aplikacjach randkowych, w których ma profile, m.in. na Buble, Hinge czy Happn. Spędza tak pierwsza godzinę całego poranka, a wieczorem poświęca na szukanie miłości dobrych parę godzin. Mówi, że świat randek online jest brutalny, ale jest przekonana, że w końcu uda jej się znaleźć prawdziwą miłość. Zobaczcie, jakimi zdjęciami Emma próbuje zwrócić na siebie uwagę potencjalnych adoratorów. Myślicie, że znajdzie Tego Jedynego? 

Polecane wideo

Ta dziewczyna jest właścicielką najpiękniejszych oczu na świecie. W rankingu była bezkonkurencyjna
Ta dziewczyna jest właścicielką najpiękniejszych oczu na świecie. W rankingu była bezkonkurencyjna - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.4 / 5
gość (Ocena: 5) 03.03.2020 13:23
Zużyta desperatka
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.03.2020 12:33
Problemem kobiet na aplikacjach randkowych sa one same nie mężczyźni mało która to modelka większość kobiet jest przeciętna tak samo jak większość mężczyzn ale na aplikacjach randkowych kobiety skreślają na starcie około 85 procent mężczyzn na tinderze akceptuję 1 na 6 mężczyzn kobiety mają w większości wygurowane wymagania i to każda nie wazne czy brzydka gruba albo jak Pani z tekstu która lata swojej świetność ma za sobą i po mimo tego nie chce obniżyć swoich wymagań i chce być traktowana jak księżniczka która nie jest kobiety tak mają ze od wielu możliwości im odpier.......
zobacz odpowiedzi (1)
rrrrr (Ocena: 5) 03.03.2020 10:59
A może powód jest taki, że jest brzydka i niezgrabna, a ma za duże wymagania!
odpowiedz
gość (Ocena: 2) 03.03.2020 08:28
Baby się naczytają w romansidłach o miłości od pierwszego wejrzenia i takie są potem skutki... A od tej pani capi desperacja na długie kilometry.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie