Twierdzi, że pochodzi z XIX wieku. Kobiety mdleją na widok „podróżnika w czasie”

Elegancki dżentelmen zupełnie nie pasuje do współczesności.
Twierdzi, że pochodzi z XIX wieku. Kobiety mdleją na widok „podróżnika w czasie”
źródło: Instagram (instagram.com/michael_koropisz_artist)
04.02.2020

Świat pędzi do przodu, ale nie wszyscy odnajdują się w nowoczesności. Coraz więcej osób odczuwa tęsknotę za minionymi czasami, kiedy obowiązywały sztywne konwenanse. Tak jak on.

Zobacz również: Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą

Michael Koropisz urodził się na przełomie XX i XXI wieku, ale zupełnie nie odnajduje się w dzisiejszych czasach. 24-latek jest zafascynowany epoką wiktoriańską, która przypada na wiek XIX. Brytyjczyk uwielbia styl retro, co widoczne jest już na pierwszy rzut oka. W jego szafie nie znajdziemy współczesnych części garderoby. Zdecydowanie lepiej czuje się w surducie i cylindrze.

Nie tylko wygląda, ale stara się także zachowywać jak prawdziwy dżentelmen. A płeć przeciwna to docenia, na co najlepszym dowodem jest już kilkanaście tysięcy fanek zgromadzonych na Instagramie. Jedna z nich skradła niedawno jego serce.

Fanki zakochane w jego eleganckim wizerunku nie mają wątpliwości - tak wygląda idealny mężczyzna. Ty też tak myślisz? Przekonaj się zaglądając do naszej galerii.

Zobacz również: Ma przystojną twarz i niesamowite ciało. Poznajcie Zeno, który jest… facetem idealnym

Polecane wideo

Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą
Najbardziej pożądany singiel świata wrócił na Tindera. Kobiety odetchnęły z ulgą - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 13:16
Kiedyś już o nim czytałam. To się nazywa mieć swój styl. Tylko obawiam się, że będzie przy każdej kobiecie wyglądać dziwnie, raczej ciężko mu będzie znaleźć taką, która będzie nosiła wiktoriańskie suknie.
odpowiedz
chichot (Ocena: 5) 04.02.2020 09:12
Niewątpliwie wygląda inaczej niż pajacyki biegające w przyciasnych marynareczkach i przykrótkich spodniach. Wybór należy do pań.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie