Ciało tej dziewczyny to fenomen. Im więcej waży, tym lepiej wygląda

Przytyła już kilkanaście kilogramów, ale to nie jest jej ostatnie słowo.
Ciało tej dziewczyny to fenomen. Im więcej waży, tym lepiej wygląda
źródło: Instagram (instagram.com/ashleykehoe09)
01.02.2020

Udało jej się osiągnąć to, o czym marzy wiele dziewczyn w jej wieku. Została modelką, miała idealne ciało, tysiące obserwatorów na Instagramie i perspektywy na jeszcze większą karierę.

Zobacz również: Nastolatka robi karierę dzięki... przerwie między udami. Podobno ma idealne ciało

Nie czuła się jednak do końca szczęśliwa, o czym najlepiej świadczy jej późniejsza przemiana. Ashley Kehoe zrozumiała: wychudzone ciało to nie wszystko. Tym bardziej, że było efektem niezdrowego stylu życia i ogromnego stresu.

Miała dosyć głodzenia się, ciągłych ćwiczeń, kontroli wagi i obwodów. Zrozumiała, że najważniejsza jest wewnętrzna równowaga, a tej nie odzyska, jeśli nadal będzie się katowała.

W krótkim czasie przytyła kilkanaście kilogramów. Być może straciła z tego powodu kilka kontraktów, ale na pewno nie pewność siebie. Dopiero teraz czuje się naprawdę dobrze w swoim ciele, a pozytywne komentarze internautów tylko to potwierdzają.

23-latka stała się wzorem do naśladowania dla wielu z nich. A Tobie jak podoba się jej metamorfoza? Sprawdź koniecznie w naszej galerii.

Zobacz również: Trudno uwierzyć, ile waży ta dziewczyna. Nowa figura zupełnie na to nie wskazuje

Polecane wideo

Nastolatka robi karierę dzięki... przerwie między udami. Podobno ma idealne ciało
Nastolatka robi karierę dzięki... przerwie między udami. Podobno ma idealne ciało - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Heelka (Ocena: 5) 06.04.2020 10:08
Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele ;) Ja odkąd odżywiam się zdrowo, czuję się lekko i nie zwracam uwagi na wagę ;) Zamawiam catering dietetyczny i to zdecydowanie pomogło mi ustabilizować podejście do posiłków, zdrowia i postrzegania siebie ;) Polecam serdecznie pudełka każdemu! Na stronie https://dietly.pl macie mnóstwo diet do wyboru, można wybierać i wybierać! :))
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 05.04.2020 22:05
Myślę, że trzeba znać umiar. Ja też się bardzo bałam, ze jak schudnę to maksymalnie ale stawiam na racjonalne żywienie. Mam catering dietetyczny warszawski dzień i jestem z niego mega zadowolona, bo przynajmniej nie muszę liczyć kalorii.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie