Internauci twierdzą, że znaleźli ideał. Jej twarz jest równie doskonała, co ciało

Wszystkim się podoba.
Internauci twierdzą, że znaleźli ideał. Jej twarz jest równie doskonała, co ciało
źródło: Instagram (instagram.com/natalee.007)
15.11.2019

Nie ma osoby, która podobałaby się wszystkim. Każdy z nas ma nieco inny gust i to, co dla jednego jest niewątpliwą zaletą, ktoś inny może postrzegać jako wadę. Ale nie tym razem! Internauci twierdzą, że odnaleźli ideał.

Zobacz również: 21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie

Dowodem na to jest niemal 2,5 miliona obserwatorów na Instagramie oraz wyłącznie pozytywne komentarze pod adresem 20-latki. Nata Lee jest modelką, DJ-ką, a dzięki mediom społecznościowym - obiektem westchnień.

Ma wszystko, co może się podobać: blond włosy, niebieskie oczy, wąską talię, wydatny biust i jędrne pośladki. Przy tym nie wygląda wcale jak stereotypowa lalka. Fani Rosjanki doceniają jej naturalność, a jeśli cokolwiek sobie poprawiła, to zrobiła to dobrze.

Czy rzeczywiście nie ma żadnych wad? Sprawdź w naszej galerii.

Zobacz również: 180 cm i 108 kg. Poznaj dziewczynę, która według facetów ma idealne kształty

Polecane wideo

21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie
21-latka uważa się za ideał. Podobno każdy facet marzy o tak sztucznej kobiecie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 4.5 / 5
gość (Ocena: 3) 24.08.2021 09:54
jest ładna, ale do owej "sławy" doszła w jaki sposób? na sekskamerkach, pokazując porno live dla ludzi kupujących dostęp. portale jak ten piszą o niej w sposób wręcz gloryfikujący, a dziewczyna się publicznie masturbowała dla pieniędzy i teraz inne młode dziewczyny zazdroszcząc jej mają wybrać tę samą drogę?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.11.2019 14:06
rzeczywiście piękna! Potem natrafiasz na zdjęcie przed operacjami i...czar pryska. Okazuje się że w zasadzie urodziłaś się ładniejsza, a ona po prostu ma dobrego chirurga i całymi dniami ćwiczy na siłowni bo pokazywanie ciała to jej praca
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2019 09:10
czasem chciałabym tak wyglądać, a czasem nie... U niej to jest pomoc chirurga, gdyby każdemu zafundować operacje to każdy mógłby być takim ideałem. Tylko czy o to w życiu chodzi?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.11.2019 09:09
jest bardzo ładna
odpowiedz

Polecane dla Ciebie