Myślała, że zmieniła się na lepsze. Zazdrosne przyjaciółki gorzko to skomentowały

W nowej wersji nie przypadła koleżankom do gustu.
Myślała, że zmieniła się na lepsze. Zazdrosne przyjaciółki gorzko to skomentowały
źródło: Instagram (instagram.com/nicolelosing)
17.11.2019

Kiedy wchodzisz na wagę, a ta pokazuje ponad 120 kilogramów - to chyba ostatni moment, by zastanowić się nad swoim życiem. Otyłość nie jest jedynie kwestią wizualną, ale przede wszystkim zdrowotną. Tak obciążony organizm wreszcie odmówi posłuszeństwa.

Zobacz również: 180 cm i 108 kg. Poznaj dziewczynę, która według facetów ma idealne kształty

Ona na szczęście to zrozumiała. Nicole Caperilla jakiś czas temu postanowiła się zmienić. Drastyczna dieta i wysiłek fizyczny okazały się jednak niewystarczające. Młoda kobieta zdecydowała się na ostateczne rozwiązanie, czyli operację zmniejszenia żołądka.

Efekt? Utrata 57 kilogramów i… najbliższych przyjaciółek. Kiedy bardzo schudła, a później chirurgicznie usunięto jej nadmiar skóry - koleżanki wcale nie wspierały jej w metamorfozie.

Pomimo tego, że wyglądała lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej, im ciągle się coś nie podobało. Surowo oceniały jej nową figurę oraz pozwalały sobie na niewybredne żarty. Dopiero po jakimś czasie Nicole zrozumiała, że to wszystko z zazdrości.

Potrzebowałam dłuższej chwili, żeby to zrozumieć. Przemawiała przez nie zazdrość i frustracja. Nie mogły znieść, że jestem zdrowa, piękna i silna i nie potrzebuję już ich współczucia

- tłumaczy w rozmowie z Fox News. Kiedyś była najgrubszą dziewczyną w towarzystwie, która pozwalała innym leczyć własne kompleksy. Dziś zachwyca, co niektórym ewidentnie nie jest na rękę. Jej niesamowitą przemianę zobaczysz w naszej galerii.

Zobacz również: Ważą tyle samo, ale mają zupełnie inne ciała. Te zdjęcia wprawiają w osłupienie

Polecane wideo

180 cm i 108 kg. Poznaj dziewczynę, która według facetów ma idealne kształty
180 cm i 108 kg. Poznaj dziewczynę, która według facetów ma idealne kształty - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Martyna (Ocena: 5) 17.11.2019 14:20
No to skoro tak mówiły, to raczej nie przyjaciółki. Przynajmniej tak się nie zachowują prawdziwi przyjaciele. Ja jak chudłam, to moje przyjaciółki mnie wspierały. A jeszcze miałam catering dietetyczny warszawski dzień, to wspólne podjadanie nie wchodziło w grę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie