Singielka też chciała mieć romantyczne zdjęcia na Instagramie. Na pomoc przyszli nieznajomi mężczyźni

Nie tylko z nią zapozowali, ale bardzo wczuli się w rolę romantycznych partnerów!
Singielka też chciała mieć romantyczne zdjęcia na Instagramie. Na pomoc przyszli nieznajomi mężczyźni
Fot. Twitter.com (https://twitter.com/KristianaKuqi)/Instagram.com (https://www.instagram.com/kirstymeakin/)
14.11.2019

Instagram jest pełen romantycznych zdjęć zakochanych par, które chętnie chwalą się swoją miłością z obserwującymi. Wielką popularnością cieszą się zwłaszcza zdjęcia zakochanych udających się na wspólne podróże. Swojego czasu każda szanująca się influencerka na Instagramie chciała mieć zdjęcie, na którym ciągnie swojego ukochanego za rękę w stronę zapierającej dech w piersiach destynacji. Ta poza stała się tak popularna, że doczekała się całej masy różnych, niekoniecznie romantycznych przeróbek. 

Zobacz również: Nie singielka, ale samo-partnerka. O tym odważnym wyznaniu Emmy Watson mówi cały świat

A co jeśli jest się singielką i nie ma co liczyć na romantyczne wyprawy z ukochanym, a co za tym idzie na zdjęcia pocałunków na tle światowych zabytków i pięknych krajobrazów? Pewna 24-latka znalazła na to genialny sposób. Kristiana Kuqi pochodzi z Kosowa i chętnie podróżuje. Podobnie jak influencerki na Instagramie także zapragnęła mieć romantyczne fotki z wyjazdów, więc zaczęła prosić nieznajomych mężczyzn, by całowali się z nią na tle różnych słynnych zabytków. Kristiana może pochwalić się już zdjęciami spod wieży Eiffla w Paryżu czy pod rzymskim Koloseum. Podróżniczka publikuje fotki z przystojnymi nieznajomymi, którzy na wyjazdach zastępują jej chłopaka na swoim profilu na Twitterze. 

Mam nadzieję, że ten facet, którego spotkałam pod wieżą Eiffla i poprosiłam go o zdjęcie, na którym będziemy się całować, żebym mogła udawać, że spędziłam romantyczne chwile w Paryżu miewa się dobrze 

- napisała Kristiana pod jednym ze zdjęć. We wpisach na Twitterze pozdrowiła też przystojnego nieznajomego z Rzymu oraz strażaka, który zgodził się pocałować ją gdy przybył do gaszenia pożaru podczas wesela w Kentucky, na którym 24-latka była gościem. Ale całowanie się z przystojnymi nieznajomymi na tle słynnych zabytków to dla Kristiany nie tylko nietypowe hobby.  

Jestem wielką fanką zdjęć. Przeżyłam ludobójstwo w Kosowie, więc nie mam żadnych swoich zdjęć z dzieciństwa, a te, które zostały zrobione, spłonęły podczas wojny.  

W rozmowie z mediami Kristiana zdradziła też, że jeszcze nigdy nie zdarzyło jej się usłyszeć odmowy z ust mężczyzn, których prosi o zdjęcia i o pocałunki. 

Te zdjęcia powstają pod wpływem impulsu. Zawsze staram się znaleźć kogoś, kto jest w moim typie i w podobnym wieku. Zawsze dostawałam “tak”. I to bardzo szczęśliwe “tak”.  

Co więcej, całuśne fotki Kristiany zainspirowały inne samotne i podróżujące kobiety do tego samego. Dziewczyny, które też mogą pochwalić się zdjęciami, na których całują się ze znajomymi dziękuję Kristianie za to, że dodały im odwagi. W galerii poniżej zobaczycie, w jakich miejscach do tej pory Kristianie udało się zrobić sobie romantyczne zdjęcia z przystojnymi nieznajomymi oraz podobne fotki innych dziewczyn, które zainspirowały się 24-letnią podróżniczką. Odważyłybyście się poprosić nieznanych facetów o podobne zdjęcia? 

Polecane wideo

Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko!
Do tego przystojnego lekarza ustawiają się długie kolejki. W dodatku ma polsko brzmiące nazwisko! - zdjęcie 1

Komentarze (2)

Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 14.11.2019 18:57
Żenada.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2019 14:28
Ciekawe skad wie ze panowie sa singlami
odpowiedz

Polecane dla Ciebie