Czarna kobieta urodziła białe dzieci!

Matka Natura lubi płatać figle. Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że ciemnoskóra para doczekała się trójki mlecznobiałych pociech?
Czarna kobieta urodziła białe dzieci!
20.09.2009
>

Matka Natura płata czasami prawdziwe figle. W Indiach istnieje na przykład wioska, w której żyje aż 230 par bliźniąt, ponad rok temu w Chinach urodziła się dziewczynka, w której brzuchu wykryto martwy płód jej brata, a teraz świat obiegły niesamowite fotografie pewnej brazylijskiej rodziny.

Zdjęcia przedstawiają ciemnoskórą kobietę i jej pięć pociech. Nie byłoby w tym nic nadwyczajnego, gdyby nie fakt, że trójka dzieci jest… mlecznobiała. Lekarze uznają ten przypadek za medyczny fenomen, ponieważ ojciec maluchów, podobnie jak ich Matka, ma ciemną karnację.

Jak pokazały wnikliwe badania, pociechy Rosemere Fernandes de Andrade cierpią na albinizm, czyli brak pigmentu w skórze, włosach oraz tęczówce oka. Tego typu anomalia dotyka jedną na dziesięć tysięcy osób i bardzo rzadko pojawia się u dzieci, które mają ciemnoskórych rodziców.

Niestety, albinizm sprawia, że chorzy mają wrażliwą, niezwykle podatną na działanie promieni słonecznych skórę. Matka trójki białych dzieci obawia się o ich zdrowie, ponieważ nie stać jej na kremy z filtrami oraz lekarstwa. Jeśli maluchy nie będą odpowiednio zabezpieczane przed słońcem, mogą zachorować na raka skóry.

Natasza Lasky

Zobacz także:

12-latka zmarła po trzech dniach porodu!

Nastoletnią Fawziyie i jej nienarodzone dziecko zabił silny krwotok wewnętrzny. Do ślubu zmusili ją rodzice…

Wzięli ślub na pogrzebie syna! 

7-letni Asa zginął w tragicznym wypadku samochodowym. W dniu pogrzebu jego rodzice postanowili spełnić obietnicę daną synowi i wzięli ślub.

 

Polecane wideo

Komentarze (360)

Ocena: 5 / 5
Albinista (Ocena: 5) 18.03.2013 15:42
a ja jestem murzynem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2012 01:55
albinizm ma wpływ ma na rysy twarzy.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2012 18:36
Te dzieci to albinosy ! Nowsze wiadomości papilota pokazują rodzinę albinosów w Indiach ! Oni też nie przypominają twarzą "swoich" . To Geny przenoszone z pokolenia na pokolenie , możliwe że pradziadek czy prababcia też byli albinosami !!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2012 21:32
zwróćcie uwagę na włosy (są proste, nie kręcone) i wąskie nozdrza - na pewno nie są to cechy czarnoskórej ludności, a albinizm nie ma na nie wpływu. To zwyczajna bujda!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 20:24
Wśród swojej czarno skórnej rodziny wyglądają jak anioły
odpowiedz

Polecane dla Ciebie