Przeszła 50 operacji plastycznych. Opłacało się? (Zobaczcie zdjęcia przed i po)

Zoperowała się od stóp do głów.
Przeszła 50 operacji plastycznych. Opłacało się? (Zobaczcie zdjęcia przed i po)
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/misslauraalicia/)
31.07.2019

Operacje plastyczne od jakiegoś czasu stały się czymś zupełnie normalnym. Coraz więcej osób korzysta z zasobów chirurgii plastycznej w celu pozbycia się swoich kompleksów lub upiększenia ciała. Niektórzy jednak nie mają umiaru, do tego stopnia, że operacje stają się ich uzależnieniem. 34-letnia Laura wydała ponad 500 tysięcy funtów na operacje plastyczne, a wszystko zaczęło się od piersi...

Zobacz też: Pośladki influencerek bez retuszu. Okazało się, że wcale nie są takie idealne!

Laura jest uzależniona od upiększania swojego ciała. Pierwszą operację plastyczną przeszła w wieku 18 lat, po tym jak była zastraszana w szkole za bycie "inną". Kobieta twierdzi, że operacje nie są dla każdego, jednak w jej przypadku zmieniły życie na lepsze. W wieku 13 lat Laura została brutalnie zaatakowana przez pięcioro nastolatków, którzy złamali jej nos, żebra i szczękę. Po tych ciężkich przeżyciach, rodzice zapisali ją na kurs zdrowia i urody, który miał pomóc w pozbyciu się kompleksów dziewczyny. Te zajęcia skłoniły ją ku chirurgii plastycznej. 

Na pierwszą operację piersi zaczęła oszczędzać, gdy miała zaledwie 15 lat. Z okazji 18. urodzin dostała propozycję od ojca - samochód albo operacja piersi. Dla Laury wybór był oczywisty. Potem odbyły się kolejne konsultacje ze złamanym nosem oraz odstającymi uszami. I tak kobieta wpadła w szał chirurgii plastycznej, operując wszystko, co było możliwe.

Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami i po nich...

Zobacz też: W czasie streamu przez przypadek wyłączyła filtr upiększający. Straciła fanów

Polecane wideo

Ta śliczna dziewczyna to zlepek dwóch różnych osób. Ma buzię anioła, a ciało...
Ta śliczna dziewczyna to zlepek dwóch różnych osób. Ma buzię anioła, a ciało... - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Partia (Ocena: 5) 22.08.2019 02:31
Szczerze? Nie wiem czy było warto, wcześniej była piękną kobietą. Ja jestem po operacji plastycznej brzucha i mogę powiedzieć, że ZDECYDOWANIE było warto. Jestem pół roku po operacji, którą wykonała dr Anna Olender. Cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na tego chirurga, wiele osób polecało właśnie ją.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 31.07.2019 09:09
nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej jeśli ona pomaga ludziom dojść do normalnego wypadku np. po wypadku, ale 50 operacji plastycznych?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie