Instagramerka sprzedaje... wodę po kąpieli. Jej fani masowo ją kupują i PIJĄ!

Czy świat oszalał?
Instagramerka sprzedaje... wodę po kąpieli. Jej fani masowo ją kupują i PIJĄ!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/belle.delphine)
10.07.2019

Na Instagramie można znaleźć nie tylko całą masę pięknych, inspirujących zdjęć, ale też bardzo oryginalne osoby, które uczyniły z tej platformy narzędzie do zdobywania popularności, sławy i wielkich pieniędzy. Tzw. influencer marketing generuje rekordowe zyski, więc różne marki chętnie wchodzą we współpracę z gwiazdami Instagrama, tak popularnymi zwłaszcza wśród najmłodszego pokolenia internautów. Królowie Internetu wykazują się coraz większa kreatywnością w celu zarabiania na tej platformie społecznościowej.

Zobacz również: Blogerka straciła konto na Instagramie i wpadła w histerię. „Będę musiała iść do normalnej pracy!”

Jedną z takich osób jest 19-letnia Belle Delphine, cosplayerka (dziewczyna przebiera się i wciela w popularne postacie fikcyjne), która sama siebie określa mianem “gamerki. Na Instagramie, na który nastolatka regularnie wrzuca zdjęcia nawiązujące przede wszystkim do anime, obserwuje ją już ponad 4 miliony fanów. Dzięki swojej popularności Belle uruchomiła prężnie działający biznes. Sprzedaje przeróżne akcesoria, z czego większość zdobi jej wizerunek. Jednak ostatnio w ofercie 19-latki pojawił się prawdziwy “hit” - woda po kąpieli 

Sprzedaję moją wodę po kąpieli, dla wszystkich was, spragnieni gamerzy! 

- napisała Belle na Instagramie, reklamując swoją nowość. 

Woda po kąpieli Belle jest sprzedawana w słoiczkach w cenie 30 dolarów za sztukę. Wygląda na to, że zainteresowanie tym nietypowym asortymentem jest bardzo wysokie, ponieważ z oficjalnej strony internetowej gamerki wynika, że produkt został całkowicie wyprzedany. Przedsiębiorcza cosplayerka już planuje jego kolejne partie. 

Jeszcze bardziej szokuje to, co wiele osób robi z zakupioną wodą po kąpieli Belle. W komentarzach na Instagramie jej fani chwalą się, że piją resztki po jej higienicznym rytuale. Zamieszczają też filmiki dokumentujące, jak gaszą pragnienie tą substancją. Sama Belle przyjęła to ze śmiechem, ale wielu internautów dosłownie złapało się za głowę. Ich zdaniem to szczyt głupoty. 

Jeśli to kupujecie, to zawiedliście całą ludzkość. 

Właśnie dlatego Bóg nas opuścił. 

To po prostu obrzydliwe. 

Zobaczcie, jak Belle reklamuje swoją wodę po kąpieli na Instagramie. Podziwiacie jej zmysł do interesów? 

Ślicznotki z Instagrama obnażone. Tak wyglądają przed operacjami i retuszem
Ślicznotki z Instagrama obnażone. Tak wyglądają przed operacjami i retuszem - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie