Ta piękna 24-latka to najseksowniejszy strażak na świecie. Zobaczcie, co kryje pod mundurem

Oprócz imponującego ciała kobieta odznacza się niezwykłą siłą.
Ta piękna 24-latka to najseksowniejszy strażak na świecie. Zobaczcie, co kryje pod mundurem
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/presleykp.fit/)
05.07.2019

Niewiele jest kobiet w straży pożarnej, a 24-letnia Presley Pritchard udowadnia, że to możliwe. Kobieta od zawsze była zapaloną biegaczką. Kiedy wstąpiła do straży pożarnej, mężczyźni śmiali się, że jest zbyt słaba, aby zostać strażakiem. Wielokrotnie spotkała się z krytyką ze strony kolegów z pracy, dla których krucha kobieta w szeregach służb ratowniczych była nowością. Presley jednak nie dała za wygraną i aby nabrać jak najwięcej siły zaczęła pracować nad swoim ciałem. Dzisiaj radzi sobie lepiej niż niejeden facet, a do tego wygląda nieziemsko!

Zobacz też: Ciało tej ślicznotki Cię zaskoczy. Twarz Barbie, a sylwetka… (Zobacz zdjęcia)

Presley jest matką dwójki dzieci. Kobieta od zawsze mogła pochwalić się umięśnioną sylwetką, która jednak zmieniła się po urodzeniu dzieci. Dzięki ciężkiej pracy i uporowi, dziś jest jednym z lepszych strażaków, a prowadząc swoje konto na Instagramie, chce pokazać innym kobietom, że mogą być silne i "nadążać" za facetami. Presley przyznaje, że kiedy przyszła pierwszy raz do pracy, wszyscy traktowali ją jako ładną dziewczynę, która szuka tu jedynie przystojnych mężczyzn. Myśleli, że chce jedynie umawiać się z facetami i szydzili z niej. Teraz jest szanowaną koleżanką, z którą każdy chce pracować i jeździć do pożarów. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kobieta poprzez swoje pozytywne posty na Instagramie, chce pokazywać innym dziewczynom, że bycie silną i umięśnioną jest naprawdę ważne. Nie liczy się tylko chudość. Presley przyznaje, że kiedy zaczynała pracę była bardzo szczupła i niezbyt silna, mimo iż miała dobrą kondycję. Swoją pracę nad sobą wspomina jako bardzo ciężką, ale nie chciała, żeby jej współpracownicy w nią wątpili. Kiedy zaczęła ćwiczyć, praca stawała się o wiele łatwiejsza. Kobieta mimo imponującej sylwetki, stara się pokazać innym jak można korzystać z ćwiczeń, aby stać się silniejszym i sprawniejszym, a nie tylko ładnie wyglądać.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Zovacz też: „Kocham swój cellulit”. Modelka plus size po raz pierwszy pokazuje się bez retuszu

Miała dosyć brzydkich strojów kąpielowych dla puszystych kobiet. Stworzyła własną, bardzo seksowną kolekcję
Miała dosyć brzydkich strojów kąpielowych dla puszystych kobiet. Stworzyła własną, bardzo seksowną kolekcję - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2019 11:55
Kobieta jak miliony innych na świecie. Tylko czemu u mężczyzn najbardziej zwraca się uwagę na siłę lub intelekt, a u kobiety tylko na to co skrywa pod ubraniem, a potem na resztę? Kobieta to nie tylko du.pa i cyc.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie