Kojarzycie mini-torebeczki, które noszą teraz wszystkie gwiazdy? Oto przystojniak, który je projektuje!

Czy to najprzystojniejszy projektant mody na świecie?
Kojarzycie mini-torebeczki, które noszą teraz wszystkie gwiazdy? Oto przystojniak, który je projektuje!
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/jacquemus/)
05.07.2019

O torebkach marki Jacquemus pisałyśmy w marcu tego roku. Pokaz projektanta na Paris Fashion Week wzbudził wówczas niemałą sensację, a wszystko za sprawą akcesoriów, które były tak mikroskopijne, że ciężko je było dostrzec z widowni. Mimo swojego maleńkiego rozmiaru torebki od Jacquesmus powalają gigantyczną ceną. Najtańszy model z kolekcji Le Saq Chiquito kosztuje 345 dolarów, a najdroższy - 795 dolarów. W przeliczeniu na złotówki ceny torebek wahają się w przedziale od około 1 300 do ponad 3 000 zł. Wymiary jednej torebki to 10 cm x 8 cm, w związku z czym jej funkcja jest raczej wyłącznie ozdobna niż praktyczna.

Przypomnijmy: Te mikroskopijne torebki będą hitem nadchodzącej wiosny. Ale ich cena powala!

Stylowy, aczkolwiek kompletnie niefunkcjonalny dodatek zdobył rzesze fanek. W Polsce jego ogromną zwolenniczką jest m.in. Julia Wieniawa, która już podczas kilku wielkich wyjść zaprezentowała luksusową mini-torebeczkę.

Jesteście ciekawe, jak wygląda projektant, który ją stworzył? Możecie być zaskoczone, ponieważ Simon Porte Jacquemus to prawdziwy przystojniak! Kreator urodził się na południu Prowansji w 1990 roku, a swoją przygodę z projektowaniem rozpoczął już w wieku… 7 lat. Pociął wówczas zasłonę i zrobił z niej spódnicę dla swojej mamy. Ubranie tak bardzo jej się spodobało, że natychmiast je na siebie założyła i w takim stroju odprowadziła syna do szkoły.

Zamiłowanie do projektowania nie minęło Simonowi do dzisiaj. Zobaczcie, jak wygląda najprzystojniejszy projektant mody na świecie!

Polecane wideo

Milk Bath Nails to najpiękniejszy manicure tego lata. Wykonasz go łatwiej, niż myślisz
Milk Bath Nails to najpiękniejszy manicure tego lata. Wykonasz go łatwiej, niż myślisz - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.07.2019 16:50
Szczyt kiczu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie