Latami szukała zaginionej siostry. Okazało się, że mieszka tuż obok

Czasami nie trzeba szukać daleko...
Latami szukała zaginionej siostry. Okazało się, że mieszka tuż obok
fot. unsplash
28.06.2019

Hillary została oddana do adopcji, kiedy była dzieckiem. Razem ze starszym o 2 lata bratem znaleźli kochający dom. Kiedy Hillary wyrosła na młodą kobietę, postanowiła odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Niestety okazało się, że ojciec nie żyje, a o matce nie ma żadnych wieści. Kobieta dowiedziała się jednak, że ma dwie przyrodnie siostry, które bez powodzenia próbowała odnaleźć przez media społecznościowe. W 2017 roku los przypadkowo postawił kobiety na swojej drodze.

Zobacz też: Internauci błagają bliźniaczki, by przestały się malować. „Robią to równie źle”

fot. unsplash

W 2017 roku do domu tuż obok Hillary i jej męża wprowadziło się małżeństwo. Minęło trochę czasu zanim Hillary dowiedziała się, że jej nowa sąsiadka ma na imię Dawn ( tak samo jak jej przyrodnia siostra) i pochodzi z tego samego miasta. Kobieta przyznaje, że wielokrotnie żartowała z mężem, że to jej zaginiona siostra, ale nie znała jej nazwiska.

Kiedy pewnego razu listonosz przyniósł list adresowany do nowej sąsiadki, kobieta zobaczyła, że nosi to samo nazwisko co zmarły ojciec. "Zaczęłam się trząść. To był taki intensywny moment." - wyznaje kobieta. Wiedziała, że jak najprędzej musi dowiedzieć się, czy jest jej siostrą, której szuka od lat, ale bała się zrobić tego twarzą w twarz. Postanowiła, więc napisać liścik. "Było późno w nocy, ale w końcu zdobyłam się na odwagę, by napisać do niej kartkę i zapytać kim był jej ojciec". - wspomina Hillary. fot. unsplash

Kiedy okazało się, że kobiety są siostrami i mają tego samego ojca, szybko zawiązała się między nimi siostrzana więź. "To tak dziwny zbieg okoliczności. Ze wszystkich setek tysięcy domów, kupiliśmy akurat ten, który dzieli podjazd z moją siostrą" - mówi Dawn, siostra Hillary.

Dzięki siostrze, Hillary udało się spotkać z jej biologiczną matką, która wyjaśniła, że zarówno ona jak jej brat poczęli się w wyniku romansu. Rodzinie udało się zjednoczyć, a kobieta wyznała, że czuję się ogromnie szczęśliwa, że odnalazła siostrę.

Zobacz też: Przez 10 lat ukrywała związek ze swoim...bratem. Teraz są już po ślubie

Te pary są tak podobne, że wyglądają jak rodzeństwo. Mają IDENTYCZNE twarze
Te pary są tak podobne, że wyglądają jak rodzeństwo. Mają IDENTYCZNE twarze - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2019 15:27
"który dzieli pojazd z moją siostrą" - chyba podjazd :D:D:D:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie