Przez 10 lat ukrywała związek ze swoim...bratem. Teraz są już po ślubie

Słyszeliście o GSA, czyli Genetycznej Atrakcyjności Seksualnej?
Przez 10 lat ukrywała związek ze swoim...bratem. Teraz są już po ślubie
fot. unsplash
04.06.2019

Debby i Joe to przyrodnie rodzeństwo, które ma jednego ojca. Para po 15 latach związku, postanowiła wziąć ślub mimo, że nie jest to legalne w Stanach Zjednoczonych. Przez 10 lat ukrywali swój związek przed rodziną, w końcu jednak postanowili wyjawić prawdę.

Zobacz też: Nie wierzyła, że ktokolwiek ją zechce. Dzisiaj ma męża, którego jej pozazdrościsz

Debby miała 38 lat, a Joe 23, kiedy spotkali się po raz pierwszy w 2003 roku. "To była miłość od pierwszego wejrzenia" - twierdzi kobieta. Po dwóch tygodniach znajomości postanowili ze sobą zamieszkać. Para twierdzi, że doświadczyła tzw. GSA, czyli Genetycznej Atrakcyjności Seksualnej - stanu, w których ludzie zakochują się w swoich dawno zaginionych krewnych.

Debby jako artystka postanowiła wypowiedzieć się na temat GSA w celu podniesienia świadomości społeczeństwa, jednocześnie zaznaczając, że nie jest to powód do wstydu. 

Chociaż Joe i ja jesteśmy rodzeństwem, od razu kiedy się poznaliśmy szaleńczo się w sobie zakochaliśmy. Wiem, że mamy tę samą krew, ale nigdy nie dorastaliśmy razem, więc wygląda to zupełnie inaczej niż w przypadku zwykłego rodzeństwa. Zostałam adoptowana, gdy miałam 3 lata, zawsze chciałam odnaleźć swoją biologiczną rodzinę. 

Kiedy Debby miała 35 lat, wynajęła prywatnego detektywa, który miał odnaleźć jej biologicznych rodziców.

Udało się, a wkrótce dowiedziałam się, że mam brata o imieniu Joe. Pokazał mi jego zdjęcie - nigdy nie zapomnę tego uczucia. Byłam tak ciekawa, żeby poznać bliżej moją rodzinę i skontaktowałam się z Joe. 

Rok później w 2004 roku Debby w końcu spotkała się z bratem na imprezie rodzinnej w Nowym Jorku.

Może zabrzmi to banalnie, ale to naprawdę była miłość od pierwszego wejrzenia. Po raz pierwszy poczułam się jak cała osoba. To tak jakbyśmy byli dwoma brakującymi kawałkami układanki, które w końcu się połączyły.

Następnego dnia, rodzeństwo umówiło się na kolację we dwoje. Debby przyznaje, że czuła się jakby szła na randkę, lecz z tyłu głowy miała to, że Joe jest jej bratem. Parze ulżyło, kiedy oboje przyznali się do swojego uczucia. Kobietę trochę niepokoiła ta kwestia, jednak w internecie natknęła się na GSA i wiedziała, że nie jest jedyną osobą, która zakochała się w swoim przyrodnim bracie. Para bała się jednak powiedzieć o tym swojej rodzinie, dlatego postanowili ukrywać związek. Przez 10 lat na wszystkich spotkaniach rodzinnych odkrywali rolę brata i siostry w obawie przez niezrozumieniem i krytyką najbliższych. Cztery lata później zmarł ich ojciec, który nigdy nie dowiedział się o związku.

W końcu w 2014 roku postanowili wyjawić prawdę. Okazało się, że większość rodziny domyślała się i w pełni to akceptowała. Najważniejsze było ich szczęście. Rok później, para pobrała się w urzędzie stanu cywilnego. Mimo iż nie jest to legalne, uszło im to na sucho z powodu innego nazwiska. 

Zobacz też: Kobieta z brodą poślubiła rudowłosego satanistę. „To najbrzydsza para młoda w historii!”

Genetyka bywa naprawdę niesamowita. Ci ludzie są tego najlepszym dowodem!
Genetyka bywa naprawdę niesamowita. Ci ludzie są tego najlepszym dowodem! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.43 / 5
gość (Ocena: 5) 07.06.2019 12:53
Nie dorastali ze sobą, to są dla siebie obcy ludzie. Myślę, że traktują się raczej jak dalekie kuzynosywo. Nie jest to co prawda najlepsze położenie, ale obrzucanie ich g.wnem tylko z powodu jest nie na miesjcu, każdy się kiedyś zakochał a między nimi nigdy nie wytworzyła się więź jak między rodzeństwem. Pomyślcie trochę na chłodno, związki np między kuzynami drugiego stopnia są częstsze niż myślicie. Ja też bym tego nie zrobiła, ale nie ma co się emocjonować na siłę cudzym życiem. Nie bądźmy tak krytyczni wobec wszystkiego, różne rzeczy się zdarzają, przecież oni nie gwałcą dzieci, po prostu wzięli ślub i tyle.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 21:39
K*rwa chorzy ludzie... i kto im na to pozwolił ?! Debilizm. Szkoda że ojciec zmarł, bo jeszcze jemu by wskoczyła na grzyba tępa p*zda. Sterylizować takie od razu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.06.2019 17:28
Niech robią co chcą, byle się nie rozmnażali. Posiadanie dzieci z takich związków powinno być karalne.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 23:09
To jest schorzenie psychiczne
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.06.2019 18:44
To nie jest ani zdrowe ani normalne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie