Meghan Markle ma sobowtóra! To hiszpańska polityk

Okazuje się, że wiele je łączy.
Meghan Markle ma sobowtóra! To hiszpańska polityk
fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/kensingtonroyal/)
31.05.2019

W mediach już niejednokrotnie pojawiały się publikacje o sobowtórach Meghan Markle. Odkąd aktorka została narzeczoną księcia Harry'ego, wszyscy chcieli upodobnić się do jego wybranki. Tym razem, całkiem przypadkowo okazało się, że hiszpańska polityk naprawdę przypomina księżną, a na niektórych zdjęciach z powodzeniem można je pomylić. Jednak wygląd to nie jedyne podobieństwo, które je łączy.

Zobacz też: 5 rzeczy, za które ubóstwiamy Meghan Markle

Sobowtór Meghan Markle to hiszpańska polityk

Bujne włosy, identyczna fryzura, ciemna karnacja, piękny uśmiech to z pewnością jedne z najbardziej rzucających się w oczy podobieństw hiszpańskiej polityk i Meghan Markle. 

Begona Villacis jest znana w Hiszpanii ze swojej działalności politycznej, ale dzięki swojemu podobieństwu do księżnej zyskała rozgłos na całym świecie. Okazuje się, że tak jak Meghan nie dawno urodziła córeczkę, a było to dokładnie kilka dni po narodzinach Archiego. Kobiety łączy również data ślubu. Polityk przyznaje, że niejednokrotnie zatrzymywano ją na ulicy, myląc z Meghan Markle. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Oprócz rysów twarzy, a także budowy ciała, kobiety łączy podobny styl ubierania się. Niedawno hiszpańska polityk pojawiła się w białym płaszczu, bardzo przypominającym sukienkę Meghan, w której pokazała się tuż po narodzinach Archiego. Prawie identyczna stylizacja sprawia, że kobiety naprawdę ciężko odróżnić!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Podobieństwo jest uderzające, zgadzacie się z nami? Ciekawi jesteśmy, czy Meghan Markle widziała już swojego sobowtóra :)

Zobacz też: Co dalej z małżeństwem Harry'ego i Meghan? Ich mowa ciała zdradza wszystko

„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne
„Tak wyglądałyby Kate i Meghan, gdyby przytyły”. Poznaj kobietę, która nosi rozmiar XXL i ubiera się jak księżne - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie