Przeszła 51 operacji, żeby wyglądać jak Nefretete!

Uwierzyła, że jest wcieleniem legendarnej Nefretete i postanowiła się do niej upodobnić.
Przeszła 51 operacji, żeby wyglądać jak Nefretete!
26.08.2009

Namita już jako mała dziewczynka śniła o słynnej Egipcjance, a gdy skończyła 23 lata, odkryła, że jest reinkarnacją legendarnej piękności. W swoich wizjach widziała codzienne życie Nefretete – jej służbę, dom, ubrania. Z wiekiem obsesja Nileen się pogłębiała, aż w końcu kobieta postanowiła zrobić wszystko, aby wyglądać jak żona faraona Echnatona. W tym celu przeprowadziła kilkadziesiąt zabiegów chirurgicznych, a w tym osiem operacji nosa, pięć - oczu, trzy – szczęki, dwie – ust oraz jedną – łuku brwiowego. Dzisiaj Brytyjka zapowiada, że to jeszcze nie koniec jej „dzieła, które nadal jest w toku”. Nileen twierdzi, że idealny wizerunek egipskiej królowej zapewni jej wieczną młodość oraz nieprzemijające piękno. Przyznała nawet, że dzięki ingerencji chirurgów może uchodzić za 25-latkę!

 

O nowej Nefretete dowiedział się już Sekretarz generalny Wysokiej Rady ds. Starożytności Egiptu, Zahi Hawas. Urzędnik chce zaprosić Nileen Namitę do Egiptu, aby oprowadzić ją po strefie archeologicznej w Tel el Amarna, gdzie żyła oryginalna Nefretete.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Ma 16 lat, a wygląda jak niemowlę! 

Brooke Greenberg jest nastoletnim niemowlakiem i prawdopodobnie nigdy się nie zestarzeje. Czy jej przypadek jest kluczem do zagadki długowieczności?

Najpiękniejsze transseksualistki świata 

Zaledwie kilka dni temu odbyły się kolejne wybory Miss Transseksualistów. Jak co roku sprowokowały burzę dyskusji na temat zaburzeń identyfikacji płciowej oraz sposobów ich leczenia.

Polecane wideo

Komentarze (267)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2012 15:07
nnnnnnn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2012 16:26
ja tam nie widzę podobieństwa tylko si oszpeciła
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2009 14:14
Hahaha! Ale to jest żałosne! Ja uważam, że każdy MUSI być inny! Przecież może się ubierać, robić make-up a nie na całe życie się oszpecać i wyglądać jak debil. Żal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2009 19:30
Czego ludzie nie zrobią dla sławy.... A mi się śnią bogowie Egipscy, i ich codzienność, to znaczy, że jestem boginią?? Żaaal. Ona nie jest do niej podobna.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2009 18:08
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie