Obcokrajowcy nie docenili urody Polaków. Wysokie miejsce w niechlubnym rankingu

Ich ocena jest bezlitosna.
Obcokrajowcy nie docenili urody Polaków. Wysokie miejsce w niechlubnym rankingu
fot. Pixabay
20.05.2019

Od samego początku działalność tego serwisu wzbudza skrajne emocje. Według krytyków portal randkowy „Beautiful People” promuje niezdrowe wzorce, przekonując swoich użytkowników, że wygląd jest najważniejszy. I wpędzając w kompleksy tych, których profile nie przeszły pozytywnej weryfikacji.

Zobacz również: Obcokrajowcy naśmiewają się ze stylu Polek. Wymienili ciuchy, po których zawsze nas rozpoznają

Zasada działania strony jest równie prosta, co kontrowersyjna. Zakładając konto należy dodać kilka swoich zdjęć. Te są następnie oceniane przez innych urodziwych internautów. Jeśli im się spodobamy - profil stanie się aktywny. Jeśli nie - nie będziemy mogli zajrzeć do środka.

Jak radzą sobie Polacy, skoro kobiety znad Wisły od zawsze uważane były za jedne z najpiękniejszych na świecie?

Panie na pewno mogą liczyć na większe uznanie, niż panowie. Wiele Polek z powodzeniem przechodzi weryfikację, ale odnalezienie w serwisie równie urodziwego rodaka może być trudne.

Jak ujawnili niedawno twórcy „BP”, zdecydowanie najlepiej radzą sobie obywatele krajów skandynawskich. Szwedzi i Norwegowie uznawani są przez społeczność za najpiękniejszych ludzi. Jasne włosy i smukła sylwetka robią swoje.

Na końcu stawki znaleźli się użytkownicy (a raczej kandydaci na użytkowników) z Filipin, Rosji, Indii i Wielkiej Brytanii.

Zobacz również: LIST: „Uroda Polek jest przereklamowana. Mamy biedę wypisaną na twarzach, więc maksymalnie 3/10”

Opisujący sprawę brytyjski portal „Mirror” zainteresował się losem swoich niedocenianych rodaków. Wtedy okazało się, że kobiety ze Zjednoczonego Królestwa jeszcze jakoś sobie radzą, ale panowie nie mają konkurencji, jeśli chodzi o brak urody.

Brytyjscy mężczyźni uznani zostali za najbrzydszych na świecie. Na podium są też Rosjanie i Polacy

- zdradził rzecznik portalu.

Z tego wynika, że w genetyce nie ma równouprawnienia. Kobiety znad Wisły są zdecydowanie bardziej atrakcyjne, niż męscy przedstawiciele naszego narodu.

Zaskoczeni?

Zobacz również: 7 miast, w których żyją najpiękniejsze Polki

Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj
Nazwali ją najbrzydszą panną młodą na świecie. Nie uwierzysz, jak pięknie wygląda dzisiaj - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.71 / 5
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 23:28
Byłam ostatnio na imprezie i jak zwykle nie było na kim oka zawiesić. Młodsze pokolenie dba o siebie, więc jest lepiej, ale większość facetów w Polsce jest po prostu brzydka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 21:37
A mój facet jest przystojny , często zaczepiają nas po angielsku naganiacze do knajp bo myślą że jest ze Skandynawii
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 12:10
Prawda, prawda. Po 30-stce praktycznie nie uświadczysz kolesia bez zakoli i z jako tako szczupłą sylwetką. Brzuch mniejszy czy większy ma niemal każdy. A ego... zmilczmy.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 20.05.2019 09:12
Pamiętam jak byłam nastolatką nie podobali mi się już wtedy Polacy ale nie wiedziałam czemu. Mieliśmy wymianę w szkole i dziewczyna z zagranicy powiedziała, że Polacy mają okrągłe twarze, zakola, duże nosy i styl wszyscy taki sam. I coś w tym jest. Teraz po latach dodałabym jeszcze ego. Mniemanie o sobie wyrabiają na podstawie osiągnięć przodków, wyśmiewają inne narody i dalej cisnęliby w patrialchalny wzór.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.05.2019 08:13
News sprzed roku... ale macie refleks
odpowiedz

Polecane dla Ciebie