Ma 21 lat i żyje ze sztucznym odbytem. Pokazuje to na Instagramie – bez cenzury

Stomia uratowała jej życie, ale teraz musi regularnie zmieniać specjalny woreczek.
Ma 21 lat i żyje ze sztucznym odbytem. Pokazuje to na Instagramie – bez cenzury
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/ambersostomy/)
23.04.2019

Amber Davies jest śliczną blondynką pochodzącą z Wielkiej Brytanii. Ma zaledwie 21 lat, a już od pięciu żyje bez jelita grubego. W wieku 13 lat u Amber zdiagnozowano wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Dziewczyna spędziła pół życia w szpitalach, a gdy miała 17 lat lekarze musieli przeprowadzić u niej ratującą życie operację usunięcia jelita grubego. W związku z tym Amber została założona stomia, czyli sztuczny odbyt 

Zobacz również: Z workiem na brzuchu i wielką blizną wciąż możesz być piękna! Tak jak one...

Stomia polega na wprowadzeniu ujścia jelita grubego lub cienkiego na zewnątrz brzucha. Do stomii przytwierdza się zmienialny woreczek, do którego odprowadzane są niestrawione resztki pokarmuAmber musi go opróżniać parę razy dziennie. Dla większości ludzi, którzy żyją ze stomią, to ogromny temat tabu, ale dziewczyna chętnie opowiada o swoim przypadku, a nawet dzieli się w Internecie zdjęciami, które bez cenzury pokazują, jak wygląda życie po usunięciu jelita grubego. Mimo stomii Amber cieszy się życiem i jest bardzo aktywna. Miała już okazję skakać ze spadochronem, trenuje do półmaratonu, a nawet jest modelką - reklamuje stroje kąpielowe. 

Na swoim koncie na Instagramie, które obserwuje już ponad 3 tys. osób, Amber bez cenzury pokazuje, jak wygląda jej życie i udowadnia, że mimo stomii nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zobacz jej najmocniejsze zdjęcia.

„Twarz lalki, ciało potwora”. Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do ślicznej buzi
„Twarz lalki, ciało potwora”. Jej sylwetka zupełnie nie pasuje do ślicznej buzi - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie