Blogerka straciła konto na Instagramie i wpadła w histerię. „Będę musiała iść do normalnej pracy!”

"Bez moich followersów jestem nikim!" - płacze influencerka.
Blogerka straciła konto na Instagramie i wpadła w histerię. „Będę musiała iść do normalnej pracy!”
Fot. YouTube.com/Jessy Taylor/Instagram.com (https://www.instagram.com/duhitsjessy/)
10.04.2019

Kiedy w 2010 roku w świecie cyfrowym pojawił się Instagram, chyba nikt nie podejrzewał, że ten serwis w tak drastyczny sposób zmieni oblicze mediów. Początkowo Instagram miał być tylko miejscem do wrzucania zdjęć upiększonych dzięki różnym filtrom, ale szybko zmienił się w narzędzie do autopromocji dla milionów aspirujący blogerek i influencerek. Dziś ci, którym udało się wybić dzięki popularności na Instagramie mogą liczyć na intratne kontrakty reklamowe, a co za tym idzie – wielkie pieniądze i sławę.

Zobacz również: Piękna Polka robi furorę na Instagramie! Obserwuje ją już prawie milion osób

Jednak kariera w mediach społecznościowych bywa ulotna, o czym boleśnie przekonała się jedna z Insta-blogerek. Jessy Taylor przekonuje, że straciła “wszystko”, po tym jak jej konto na Instagramie zostało usunięte. Dziewczynę obserwowało 113 tys. fanów, ale z dnia na dzien jej profil został skasowany. Taylor wpadła w prawdziwą rozpacz, a wszystko udokumentowała w filmiku na YouTubie. Zapłakana blogerka wystosowała dramatyczny apel do użytkowników Instagrama, w którym błagała ich, aby przestali zgłaszać jej profil. Wprawdzie Taylor nie zdradziła, z jakich powodów Instagram postanowił skasować jej konto, ale można podejrzewać, że wielu internautów reportowało serwisowi, że treści publikowane przez blogerkę są nieodpowiednie, co zaowocowało decyzją o usunięciu wszystkich jej zdjęć i materiałów.

Fot. YouTube.com/Jessy Taylor

W nagraniu na YouTubie Jessy Taylor opowiada, w jaki sposób dowiedziała się o skasowaniu konta na Instagramie.

Cześć wszystkim. Byłam właśnie w trakcie edytowania postu, kiedy mój Instagram został usunięty. Próbowałam go odzyskać, dzwoniłam do wszystkich ludzi, których znam i nie wiedziałam, dlaczego serwis przestał u mnie działać.

W dalszej części nagrania blogerka przekonuje, że utrata konta na Instagramie i rzeszy fanów oznaczają dla niej niemalże “wyrok śmierci” jeśli chodzi o karierę zawodową i sposób na utrzymanie się.

Bez moich followersów jestem nikim! Ludzie mnie hejtują i próbują mnie zgłaszać, podczas gdy staram się być lepszym człowiekiem. Chcę powiedzieć wszystkim tym osobom - zastanówcie się dwa razy nad tym, co robicie, bo niszczycie moje życie. Wszystkie pieniądze zarabiam w Internecie i nie chcę tego stracić. Wiem, że ludzie chcą zobaczyć mnie na dnie, żebym stała się taka, jak oni i pracowała od 9 do 17, ale ja taka nie jestem. Przeniosłam się do Los Angeles właśnie po to, żeby się taka nie stać. Pracowałam bardzo ciężko, żeby dojść do miejsca, w którym teraz jestem. Odebranie mi tego to najgorsza rzecz na świecie.

Fot. YouTube.com/Jessy Taylor

Taylor opowiada też, jak wyglądało jej życie, zanim zaczęła robić karierę na Instagramie.

Byłam p*** prostytutką. Nie chcę do tego wracać, bo zarabiam wszystkie pieniądze online. Nie chcę wracać do takiego życia. Musicie zdać sobie sprawę z tego, że nie mam żadnych umiejętności, mam 20 tys. dolarów długu studenckiego. Nawet gdybym chciała, nie mogłabym pójść na studia. Zanim zaczęłam zarabiać na YouTubie i Instagramie pracowałam w p*** McDonaldzie. Dopóki nie zdobyłam 100 tys. followersów byłam frajerką. Nie uważam, żeby praca w McDonald’s była czymś złym, bo sama tam pracowałam, ale nie chcę wracać do takiego życia. Nie mam żadnych kwalifikacji, nie mogłabym mieć normalnej pracy.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jessy taylor (@duhitsjessy) on

Wygląda na to, że Jessy Taylor ciężko pracuje na to, aby odbudować swoją bazę fanów i potencjał reklamowy. Blogerka już założyła drugie konto na Instagramie, które śledzi obecnie nieco ponad 2 tys. followersów. Myślicie, że uda jej się odbudować swoją pozycję w świecie mediów?

Zobacz również: Jego luksusowe życie to tylko iluzja na Instagramie. 19-latek pokazał, jak łatwo oszukać cały Internet

Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę
Influencerki zdemaskowane. Ujawniono, jak źle wyglądają naprawdę - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (11)

Ocena: 4.36 / 5
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 17:02
myślalam ze to stylizacje tv
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 13:08
NO i bardzo dobre, do pracy, jak normalny człowiek.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 11:37
Czyli przyznała, że nic nie potrafi i jest zerem. Boi się pracy, uczyć się jej nie chce, tylko tyłkiem świeci
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.04.2019 08:33
Nie wiem kto to jest. Pytanie czy jej followersi to wiedzieli? :D Sorry, ale jakby Shakira usunęła insta czy straciła - to zaklada kolejnego i znów jej fani do niej wracają. Ta postać jest autentyczna i ma autentyczne zainteresowanie - nie musi się o nie prosić.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.04.2019 22:30
I tak to właśnie działa. Jakaś panienka, która nic nie umie, nie ma wiedzy, nie ma kwalifikacji, nadaje się tylko do podawania frytek w macu albo do ujeżdżania mopa, nagle staje się influencerką i zarabia kasę za nic. Szanuję ludzi, którzy mają coś do powiedzenia, zaprezentowania w internecie. Ale jak widzę filmik 20 minutowy na którym jakiś lamus odpakowuje paczkę (którą oczywiście dostał za darmo) i pieprzy jak potłuczony o niczym, to po cichu liczę na to że jest piekło dla takich dekli i po śmierci będę tam diabłem i nahajką będę ich lał po grzbiecie i gonił do ciężkiej pracy. Niech noszą węgiel do grzania wód geotermalnych.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie