Makijażystka XXL chce, żeby policja ścigała jej hejterów. Nazywają ją „grubą świnią”

Kilka razy grożono jej nawet śmiercią.
Makijażystka XXL chce, żeby policja ścigała jej hejterów. Nazywają ją „grubą świnią”
źródło: Facebook (facebook.com/pg/LucyReglerr)
03.04.2019

Hejt w Internecie jest tak powszechny, że stał się nieodłączną częścią naszego życia. Nienawistne komentarze dotyczą nie tylko celebrytów, ale także osób prywatnych. Ich autorzy nie czują już nawet potrzeby, by ukrywać się za fałszywymi profilami. Obrażają pod własnym nazwiskiem i czują się całkowicie bezkarni.

Zobacz również: Hejterzy wyśmiali kobietę z nadwagą na plaży. Internauci pokochali jej odpowiedź!

Dosyć tego! - stwierdziła pewna 21-latka i postanowiła działać. Lucy Reglerr od lat musi czytać na swój temat okropne rzeczy. Najczęściej komentowana jest jej figura, która podobno nie pasuje do blogerki i makijażystki.

Niemal każdego dnia pod jej adresem kierowane są epitety typu „gruba świnia”, „brzydal”, „wieprz”. A nawet groźby.

Cały czas czytam o sobie, że wyglądam jak wieloryb i jestem pasztetem. Komentarze dotyczą mojej figury. W Sieci pokazuję wykonane przeze mnie makijaże, ale te oceniane są wyłącznie przez pryzmat nadwagi. Hejt to nie wszystko. Kilka razy grożono mi nawet śmiercią

- wyznaje blogerka, która postanowiła walczyć z internetowymi trollami. Kilka spraw zgłosiła już na policję.

Zazwyczaj okazywało się, że autorzy mieszkają bardzo daleko od niej, a z tego powodu groźby nie są traktowane jako wiarygodne. Mimo wszystko Lucy nie daje za wygraną. Chce ścigać każdego, kto ją obraża.

Zobacz również: Znalazła swoje zdjęcia na cudzym profilu. Ktoś zrobił z niej otyłą dziewczynę

Jestem większa od innych dziewczyn, ale to nie oznacza, że zasługuję na takie traktowanie. Nie umiem ignorować takich komentarzy i staram się odpowiadać. Nie mogę pozwolić, by ktoś bezkarnie nazywał mnie grubą świnią. Czasami doprowadza mnie to do płaczu. Chcę, żeby moi hejterzy wiedzieli - ich nienawiść mnie nie zatrzyma

- przekonuje w rozmowie z thesun.co.uk.

Początkująca makijażystka zdobyła już 18 tysięcy fanów na Facebooku. Większość z nich docenia jej umiejętności, ale wystarczy jeden nieodpowiedzialny komentarz, by zaczęła w siebie wątpić.

Zobacz również: „Piękne oblicze chorobliwej otyłości”. Waży 210 kg i pochłania 10 tys. kalorii dziennie

Hejterzy twierdzą, że promuje chorobliwą otyłość. Życzą jej śmierci
Hejterzy twierdzą, że promuje chorobliwą otyłość. Życzą jej śmierci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.04.2019 22:53
Jak sama nie nauczy się radzić sobie z hejterami to policja nic jej nie pomoże. Przecież wszystkich nie wyłapie, trzeba się nauczyć ignorować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.04.2019 19:25
To po co udziela się w Internecie skoro wie, ze ludzie są tacy wredni? Aby prowadzić działalność internetową to trzeba mieć jaja i nerwy ze stali
odpowiedz

Polecane dla Ciebie