Tunezyjka urodzi dwunastoraczki!

Rekordzistka z Afryki podejmie się wychowania sześciu dziewczynek i sześciu chłopców. Ogrom szczęścia wręcz ją przytłoczył...
Tunezyjka urodzi dwunastoraczki!
18.08.2009

Brytyjski tabloid "The Sun" poinformował o niewiarygodnym przypadku mieszkanki miasta Gasfa w Tunezji. Kobieta jest w ciąży i spodziewa się dwanaściorga dzieci! Mimo ostrzeżeń lekarzy, że to ogromnie niebezpieczne zarówno dla niej, jak i dla płodów, podjęła się zadania wydania ich na świat. Ciężarna oraz ojciec dzieci i główny sprawca całego zamieszania twierdzą, że są bardzo szczęśliwi, a każdy kolejny płód, który odkrywali w czasie badań, przysparzał im radość.

"The Sun" dowiedziało się, że ciąża jest efektem terapii leczenia bezpłodności, najprawdopodobniej stymulacji jajeczkowania przy pomocy hormonów. Wcześniej para wielokrotnie próbowała zostać rodzicami, niestety wszystkie ciąże kończyły się poronieniami.

Podobny, choć nie tak spektakularny przypadek, miał ostatnio miejsce w Sydney. Tam lekarze mieli do czynienia z dziewięciorgiem dzieci i niestety wszystkie zmarły tuż po porodzie. To jednak sytuacja sprzed prawie 40 lat, więc miejmy nadzieję, że współczesna medycyna zapewni bezpieczeństwo mamie i gromadce maluchów. Rząd Tunezji obiecał, że wesprze finansowo kobietę i otoczy jej rodzinę opieką.

Natasza Lasky

Zobacz także:

Czego dzieci szukają w Internecie? 

Wśród najczęściej wyszukiwanych słów znalazły się „sex”, „porn” oraz…

Bukiety z ubranek – hit czy kit? 

Pomysłowy prezent dla młodej mamy i jej dziecka.

Polecane wideo

Komentarze (266)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2012 23:27
dobrze ze moze miec dzieci ta kobieta, zawsze od kogos pomoc bedzie miec napewno..!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 20:41
przy takiej gromadce zeby nie wiem jaka pomoc byla to i tak nalezy wspolczuc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2012 20:38
przy takiej gromadce to zeby nie wiem jaka pomoc byla to i tak nalezy tylko wspolczuc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2012 12:07
Pewna nieścisłość...... "Podobny, choć nie tak spektakularny przypadek, miał ostatnio miejsce w Sydney", a zaraz potem: "To jednak sytuacja sprzed prawie 40 lat"..... Taaaak......a ostatnio nie było jakiejś II wojny światowej??
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 17:02
Okropne !!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepsze rozwiązanie to samobójstwo . Wychowywanie tylu dzieci to ogromna męczarnia,zero własnego życia . Jak można się z tego cieszyć ?! Chore !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie