BARBIE BOY: Ten facet mógł być BARDZO przystojny. Niestety upodobnił się do lalki…

30-latek ma obsesję na punkcie kultowej blond zabawki. Chce wyglądać jak ona.
BARBIE BOY: Ten facet mógł być BARDZO przystojny. Niestety upodobnił się do lalki…
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/maidersonchrischon/?hl=pl)
28.02.2019

XXI wiek przejdzie do historii jako czas, w którym z jednej strony na każdym kroku słyszy i mówi się o powrocie do natury i o modzie na bycie eko, z drugiej natomiast– w lawinowym tempie przybywa ludzi, którzy są w stanie wydać ogromne sumy pieniędzy, by wyglądać plastikowo. Wszechobecne są operacje plastyczne, wstrzykiwanie botoksu, implanty mięśni.

Zazwyczaj w kontekście sztuczności pojawiają się skojarzenia z żywymi lalkami Barbie, ale nie brakuje mężczyzn, którzy marzą o wyglądzie Kena. W pogoni za tym pragnieniem poddają się kolejnym zabiegom upiększającym. O siedmiu najbardziej ekstremalnych przypadkach pisałyśmy tutaj: To nie Photoshop, oni (niestety) naprawdę tak wyglądają!

Maiderson Chrischon to jednak osobna historia. 30-letni Brazylijczyk nigdy nie był zainteresowany upodabnianiem się do Kena. Jego prawdziwą obsesją jest lalka Barbie i to właśnie ona stała się dla niego ikoną, którą postanowił naśladować. W tym celu utlenił włosy na blond, zaprzyjaźnił się z kolorem różowym, a także kosmetykami do makijażu. Efekt jest dokładnie taki, o jakim marzył: słodki.

Miłość Maidersona do lalki Barbie zaczęła się już w dzieciństwie. Wtedy zmarł ojciec Brazylijczyka, a mama postanowiła zrekompensować mu stratę w dość osobliwy sposób: kupując mu upragnione lalki.

Kiedy mężczyzna skończył 25 lat, postanowił przemienić się w ukochaną zabawkę. Założył kanał na YouTubie i konto na Instagramie, gdzie chwalił się metamorfozą. Sam nadał sobie również pseudonim Barbie Boy.

Zobaczcie jego zdjęcia. Mamy wrażenie, że gdyby nie osobliwa pasja, Chrischon byłby naprawdę przystojny!

Faceci nie znoszą, kiedy Twoje paznokcie tak wyglądają
Faceci nie znoszą, kiedy Twoje paznokcie tak wyglądają - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (3)

Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 5) 03.05.2019 15:53
Brak ojcowskiego pasiora..
odpowiedz
Szczuruś (Ocena: 1) 28.02.2019 18:01
Ważne, że sam ze sobą dobrze się czuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.02.2019 09:06
ludzie bywają dziwni
odpowiedz

Polecane dla Ciebie