Hejterzy nazywają jego dziewczynę PASZTETEM. On nie ma zamiaru jej ukrywać

Nie mogą uwierzyć, że przystojniak związał się z kimś takim.
Hejterzy nazywają jego dziewczynę PASZTETEM. On nie ma zamiaru jej ukrywać
źródło: Instagram (instagram.com/tripp)
20.02.2019

Historia tej pary to najlepszy dowód na to, jak wielką uwagę zwracamy na wygląd. Zwłaszcza w Internecie, gdzie każdy powinien być idealny. Coraz trudniej nam zrozumieć, że nie wszystkim podoba się to samo. A miłość to coś więcej, niż tylko cielesność partnera.

Zobacz również: Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują

Robbie Tripp z dumą pokazuje swoją wybrankę, a internauci nie pozostawiają na nim suchej nitki. Wszystko dlatego, że ich zdaniem szczupły przystojniak powinien związać się z kimś z tej samej „ligi”. Pulchna brunetka na pewno do niej nie należy.

Nikogo nie interesuje łączące ich uczucie. Wszyscy skupiają się na pełnej figurze Sary, która kontrastuje z wysportowaną sylwetką jej chłopaka. Komentatorzy nazywają 25-latkę „pasztetem”. Tylko dlatego, że nie nosi rozmiaru zero.

Pomimo hejtu Robbie nie ma zamiaru ukrywać swojej drugiej połowy. Ich wspólne zdjęcia, które wzbudzają tak duże kontrowersje, zobaczysz w naszej galerii.

Zobacz również: Zjawiskowa blondynka pokazała swojego męża. Internauci: „Piękna i bestia!”

Polecane wideo

Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują
Wszyscy śmieją się z chłopaków tych ślicznotek. Oto pary, które zupełnie do siebie nie pasują - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.56 / 5
Krytyk (Ocena: 1) 21.05.2020 10:14
Ludzie są straszni. W związku liczy się miłość. I nic więcej.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.04.2019 14:46
Naprawdę świat zeszedł na psy. Sytuacja tej pary przypomina mi Indie, gdzie jest społeczny podział na tzw: kasty. Gdzie bogaty nie może wziąć sobie biedniejszej za żonę. I na odwrót. Ludzie stali się bardzo okrutni. Gdyby tylko słowa potrafiły zabijać nie byłoby połowy ludzkości. Nie ma poszanowania dla niczego i nikogo. Naprawdę ciężko żyję w tych czasach. Nie ma prawdziwej miłości. A para w tym artykule niech dalej się trzyma. Życze im tego z całego serca.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2019 11:12
Ogólnie ona nie jest taka zła, ale nie rozumiem po co te zdjęcia w samej bieliźnie? Lubię fb, ig itp. bo wystarczy tam zajrzeć żeby często od razu wiedzieć z kim ma się do czynienia, bo umówmy się, człowiek inteligentny nie będzie wrzucał takich zdjęć.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.02.2019 09:12
Ja schudłam stosując tabletki figurena na odchudzanie. Schudłam 12kg. Na początku ciężko było mi się przekonać do tego typu środków, jednak po namowach zamówiłam i dzisiaj jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.02.2019 19:05
Oglądając zdjęcia bezpośrednio na jego insta jakoś nie zauważyłam kontrowersyjnych czy przykrych komentarzy. Same ohy i ahy nawet pod zdjęciami gdzie panna jest w samej bieliźnie. Może to nie ludzie a redaktorzy papilotka nie umieją zrozumieć tej miłości.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie