Piękność, która pojawiła się na nowej okładce polskiego Playboya. Poznajcie Ludwikę Cichecką

Trzy lata temu Ludwika ubiegała się o koronę Miss Polonia.
Piękność, która pojawiła się na nowej okładce polskiego Playboya. Poznajcie Ludwikę Cichecką
Fot. mat. prasowe & Instagram.com (https://www.instagram.com/ludwika.c/)
19.02.2019

Nowa okładka polskiego Playboya jest zaskakująca. Widać na niej dziewczynę, która jest piękna i ma niesamowitą figurę, ale… jest zupełnie nieznana w polskim show-biznesie. Podpis na okładce brzmi: „Nasze odkrycie – Ludwika Cichecka”. Postanowiłyśmy więc przyjrzeć się bliżej zjawiskowej piękności, którą docenił najpopularniejszy magazyn dla panów w naszym kraju.

Zobacz także: Ciało tej dziewczyny jednych zachwyca, a innych przeraża. Spójrz na jej uda i pośladki

Kim jest Ludwika Cichecka?

Nowy króliczek Playboya ma 27 lat i pochodzi z Rybnika. Ludwika dokładnie trzy lata temu walczyła o koronę Miss Polonia – tytuł zdobyła jednak wówczas Izabella Krzan. Mimo to Cichecka nie poddała się i dzisiaj robi karierę w modelingu. Obecnie pracuje i mieszka w Londynie, ale na sesje zdjęciowe jeździ po całym świecie. Gdzie chciałaby w przyszłości osiąść na stałe? W wywiadzie dla Playboya Ludwika przyznała, że takim miejscem jest Warszawa.

Jakie są wymiary Ludwiki Cicheckiej?

Gwiazda najnowszej okładki Playboya jest bardzo wysoka – mierzy aż 180 cm wzrostu. Jej dokładne wymiary robią wrażenie. Cichecka ma 86 cm w obwodzie biustu, 60 cm w talii i 89 cm w biodrach.
Choć ciała mogłaby jej pozazdrościć większość kobiet, Ludwika bardzo długo nie mogła się zdecydować na rozbieraną sesję zdjęciową.

„Zawsze pierwszą myślą było, jaka będzie reakcja innych. W końcu nadszedł ten dzień.
W dzisiejszych czasach nagość nie jest już tematem tabu. Dziękuję @robby_cyron_photography za ośmielenie mnie. Praca z Tobą to zawsze przyjemność. Dziękuję też całej ekipie zaangażowanej w naszą sesję @playboy_polska już w kioskach! Zapraszam” – napisała na swoim instagramowym profilu.

Piękna?

Schudł 80 kg, a blizny po usunięciu obwisłej skóry przykrył tatuażami. Teraz ten przystojniak nie może opędzić się od fanek
Schudł 80 kg, a blizny po usunięciu obwisłej skóry przykrył tatuażami. Teraz ten przystojniak nie może opędzić się od fanek - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze

Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie