Schudł 80 kg, a blizny po usunięciu obwisłej skóry przykrył tatuażami. Teraz ten przystojniak nie może opędzić się od fanek

Po otyłym nastolatku nie ma ani śladu. Teraz to seksowny model!
Schudł 80 kg, a blizny po usunięciu obwisłej skóry przykrył tatuażami. Teraz ten przystojniak nie może opędzić się od fanek
Fot. https://thecreekman.com/
14.02.2019

Kevin Creekman od dziecka zmagał się ze sporą nadwagą. Już w wieku 10 lat z powodu tuszy jego ciało zaczęły pokrywać pierwsze rozstępy! W krytycznym momencie Kevin ważył aż 150 kg. Miał wtedy 18 lat. W końcu powiedział sobie “dość” i postanowił zawalczyć o zdrowie i szczupłą sylwetkę. 

Zobacz również: Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji!

Wysiłki Kevina się opłaciły. Mężczyzna zrzucił aż 80 kg! Niestety nadprogramowe kilogramy zmieniły jego ciało nieodwracalnie – po odchudzaniu zostały mu fałdy obwisłej skóry, z której nie były sobie w stanie poradzić żadne ćwiczenia ani dieta. W końcu Creekman zdecydował się na operację usunięcia skóry. Po zabiegach na jego klatce piersiowej zostały “pamiątki” w postaci mało estetycznych blizn. Kevin postanowił zakryć je mnóstwem tatuaży. Przy okazji znalazł sposób na siebie i rozpoczął imponującą karierę modela. Dziś z powodzeniem reklamuje wiele marek i bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych, a na Instagramie obserwuje go prawie pół miliona fanów - a raczej fanek, bo to głównie kobiety zostawiają pod jego zdjęciami tysiące serduszek i komplementów. 

Trzeba przyznać, że ta metamorfoza robi ogromne wrażenie. Zobacz, jak dziś prezentuje się przystojny brodacz!

„Piękne oblicze chorobliwej otyłości”. Waży 210 kg i pochłania 10 tys. kalorii dziennie
„Piękne oblicze chorobliwej otyłości”. Waży 210 kg i pochłania 10 tys. kalorii dziennie - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Suenna (Ocena: 5) 24.02.2019 19:44
Wydaje mi się, że mało kto przechodzi taką mega metamorrfozę z własnej woli i jeszcze poza chudnięciem odstawia się na takie bóstwo, co tu dużo mówić...! Ja to po iqgreen schudłam 10kg w dwa miesiące ale widocznie też mi brakuje tatuaży na całym ciele żeby zrobić karierę bo jakoś nie mam rzeszy fanów z tego pwoodu :D grunt, że lepiej się czuje, wyniki krwi się poprawiły, lekarz gratuluje. To jest dobrze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie