48-letnia kulturystka z Polski robi furorę na świecie. Ma figurę jak marzenie

W ogóle nie wygląda na swój wiek!
48-letnia kulturystka z Polski robi furorę na świecie. Ma figurę jak marzenie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/katarzyna.kowalik.trener/)
06.02.2019

Z urodą i seksapilem utożsamia się głównie młode dziewczyny. Tymczasem są starsze kobiety, które nie tylko im dorównują, ale wręcz wyglądają dużo lepiej. Mowa nie tylko o trzydziestolatkach. Dzięki mediom społecznościowym już nie raz mogłyśmy się przekonać, że czterdziestolatki również mogą prezentować się olśniewająco. Jedną z nich jest Polka, Karolina Kowalik.

Jego muskularne ciało zachwyca i wzbudza podziw. A jego wiek... szokuje!

Kobieta skończyła 48 lat i ma na koncie tytuł Mistrzyni Europy Bikini Fitness. Niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć figury. Trzeba przyznać, że zapiera ona dech w piersi, a Karolina Kowalik wcale nie wygląda na swoje lata. Najbardziej niesamowite jest to, że trenuje dopiero od 10 lat.

Wszyscy są w szoku, że znalazła chłopaka. „Dziwne, że jeszcze nie uciekł”

Wszystko zaczęło się od choroby nowotworowej. Dla wielu osób, które ją przeżyły, życie przewartościowuje się. Podobnie było z Karoliną Kowalik, która postanowiła cieszyć się każdym dniem i udowodnić, że po 40. również może być pięknie. Nie da się zaprzeczyć, że jej się to udało. Minęło 7 lat i kobieta zdobyła pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy Bikini Fitness. Przeglądając jej zdjęcia na Instagramie, można powiedzieć tylko jedno – zasłużyła!

Najpierw wchodzą usta, a dopiero później cała reszta. Ich wargi za chwilę eksplodują
Najpierw wchodzą usta, a dopiero później cała reszta. Ich wargi za chwilę eksplodują - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 07.02.2019 13:23
Szału nie ma. Na co dzień oglądam emerytowaną kulturystę i przyznam że to przykry widok - ciągle napięte mięśnie pod zwiotczałą pomarszczoną skórą opaloną na skwarke z farbowaną na czarno sto lat niemodną mokrą Włoszką. Najsmutniejsze jest to że najlepsze lata życia zmarnowała na gonienie za wyimaginowanymi ideałami ciała a na stare pomarszczone lata biega z wozeczkiem i sporą gromadką dzieciaków poniżej 7 lat nadrabiając stracony czas. Jak dla mnie wygląda na 50lat a dzieciaki wołają ja mama. Apetyczniej wyglądają pulchne młode mamy pierwszaków niż te fitness terminatory.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie