Ona jest piękna, jego ciało wykrzywia choroba. Mimo to kochają się i chwalą miłością w Internecie

Ich zdjęcia to dowód na to, że prawdziwa miłość nie zna żadnych ograniczeń.
Ona jest piękna, jego ciało wykrzywia choroba. Mimo to kochają się i chwalą miłością w Internecie
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/shaneburcaw/)
11.01.2019

Shane Burcaw ma 26 lat i pochodzi z Pensylwanii. Urodził się z rdzeniowym zanikiem mięśni, nieuleczalną chorobą genetyczną, która sprawiła, że od ukończenia 2. roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Z powodu przykurczu i stopniowego zaniku mięśni ciało Shane’a jest kuriozalnie wykrzywione, a on nie jest w stanie funkcjonować samodzielnie. Ale jego życie diametralnie zmieniło się, gdy poznał Hannę. 

Zobacz również: W ramach zakładu ze znajomymi zjadł ślimaka. Nawet nie podejrzewał, jak tragicznie się to dla niego skończy

3 lata temu Hannah Aylward obejrzała film dokumentalny o życiu Shane’a i postanowiła do niego napisać. Chłopak zaintrygował ją swoim pozytywnym podejściem do życia i wyjątkowym poczuciem humoru. Hannah przyznała także, że Shane wpadł jej w oko. Wkrótce między nimi narodziło się uczucie, mimo takich przeszkód jak niepełnosprawność Shane’a i dzieląca ich odległość - Hannah pochodzi z Minnesoty. W zeszłym roku Shane wprowadził się do mieszkania Hanny. Para dokumentuje swoje życie w mediach społecznościowych i udowadnia, że ma do siebie duży dystans. W związku z chorobą Shane’a wiele osób otwarcie pyta jak to możliwe, że Hannah chce się z nią spotykać albo pisze wręcz, że ich związek jest “nienormalny” i “obrzydliwy”. Ale Shane i Hannah nauczyli się radzić sobie z internetowymi trollami. 

“Naszą misją jest normalizacja niepełnosprawności i związków takich, jak nasz” - wyjaśniał Shane w rozmowie z portalem Daily Mail. “Kiedy razem z Hanną jesteśmy w miejscach publicznych nieznajomi od razu zakładają, że jesteśmy rodzeństwem, że ona jest moją wynajętą opiekunką albo jeszcze gorzej - moją mamą. Osoby niepełnosprawne otacza wiele krzywdzących stygmatów, a jednym z najbardziej rozpowszechnionych przekonań jest to, że osoby z niepełnosprawnością są niezdolne albo niewarte romantycznych związków” - dodał chłopak. Aby walczyć z tymi stereotypami Hannah i Shane prowadzą też kanał na YouTubie, gdzie obserwuje ich już 130 tys. osób. Para relacjonuje m.in. swoje romantyczne podróże dookoła świata i w każdym filmiku udowadnia, że łączy ich wielka miłość, a niepełnosprawność Shane’a nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Miesiąc bez golarki. Te dziewczyny odważyły się spróbować i już mocno zarosły
Miesiąc bez golarki. Te dziewczyny odważyły się spróbować i już mocno zarosły - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 2.92 / 5
gość (Ocena: 1) 11.01.2019 18:48
Że też można się aż tak bardzo zeszmacić, tylko po to, żeby zdobyć chwilową sławę, poklask od spragnionej taniej sensacji tępej gawiedzi i trochę "lajków" na Youtube od zakompleksionych, otyłych starych panien i pryszczatych stulejarzy, którzy marzą o wielkiej miłości jak z bajki siedząc w Internecie i podsycając swoje marzenia oglądaniem propagandowych filmików. Żałosne,
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 11.01.2019 14:20
Bardzo chwalebne... produkcja kolejnych niepełnosprawnych dzieci przez taką parę...
zobacz odpowiedzi (1)
Janek (Ocena: 1) 11.01.2019 08:26
No tak "relacjonują swoje podróże dookoła świata". Które pewnie sponsoruje ten niepełnosprawny koleś. Ona traktuje go w wyjątkowo perfidny sposób. A prawda jest taka że jak się nadarzy jakiś samiec alfa to mu nadstawi. Przecież ich nawet nie można nazwać parą. Tylko laska za darmo podróżuje sobie ze swoim "przyjacielem" kaleką. Kobiety już takie są, jak małe dzieci. Jak poczuje okazję to na pewno jej nie przepuści.
zobacz odpowiedzi (10)
gość (Ocena: 1) 11.01.2019 07:40
Jeszcze trochę, a będą pokazywać związki/ miłość ludzi z małpami, albo innymi zwierzętami. Jak na razie w w domu publicznym w Indonezji samica orangutana była wykorzystywana do wykonywania usług seksualnych. Tak, więc wszystko przed nami.
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie