Zwiedzają cały świat, robią piękne zdjęcia, a przy tym są... zupełnie nadzy. Para nudystów w podróży podbija Instagram

Podróżowanie bez ubrań stało się ich sposobem na życie.
Zwiedzają cały świat, robią piękne zdjęcia, a przy tym są... zupełnie nadzy. Para nudystów w podróży podbija Instagram
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/searching4eden_/)
20.12.2018

Podróżowanie to obecnie bardzo modny sposób na życie. Coraz więcej osób decyduje się na to, żeby na jakiś czas rzucić pracę i wyjechać w nieznane, miesiącami zwiedzając nowe zakątki na Ziemi. Niektórzy dokumentują swoje podróże m.in. na Instagramie. Ale takich zdjęć jak te autorstwa pewnej pary z Republiki Południowej Afryki jeszcze nie widzieliśmy! 

Zobacz również: Nowy wzór paszportów wzbudza olbrzymie kontrowersje! Wszystko z powodu TEGO zapisu

39-letnia Lauren i 34-letni Liam Cornell są małżeństwem i kochają podróże. Jako profesjonalni fotografowie prowadzą też profil na Instagramie o nazwie @searching4eden_. Publikują na nim zachwycające zdjęcia ze swoich wypraw. Do tej pory brzmi to całkiem zwyczajnie, prawda? Poza jednym istotnym szczegółem - Lauren i Liam są nudystami, a podczas swoich podróży (i pozowania do zdjęć) są zupełnie nadzy. W rozmowie z mediami Lauren tłumaczyła, że wraz z mężem poprzez swoje prace fotograficzne chcieli “odzyskać dziecięce poczucie niewinności i wolności”. “Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że większość ludzi postrzega nagość w kontekście seksualnym, ale dla nas to zupełnie co innego. Chodzi o to, by czuć się swobodnie w obliczu natury, mieć poczucie pewnej dzikości i wolności. Fakt, że mogę to robić z moim mężem i bratnią duszą sprawia, że to jeszcze bardziej wyjątkowe” - tłumaczyła nudystka. 

Jak na nagość Lauren i Liama reagują nieznajomi, których spotykają podczas swoich wypraw? “RPA wciąż jest dosyć konserwatywnym krajem i chodzenie nago może sprowokować dziwne reakcje u innych ludzi, dlatego zawsze upewniamy się, że jesteśmy daleko od popularnych szlaków turystycznych” - tłumaczyła Lauren. Mimo to małżeństwo nudystów zamierza wciąż kontynuować swoje podróże bez ubrań i poleca taki styl życia każdemu.

Zobacz ich najlepsze zdjęcie z nagich podróży! Czujesz się zainspirowana?  

Polecane wideo

Ten kalendarz adwentowy to marzenie każdej kobiety! (CZĘŚĆ 1)
Ten kalendarz adwentowy to marzenie każdej kobiety! (CZĘŚĆ 1) - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 21.12.2018 09:42
Jak się nie ma pomysłu na siebie, to trzeba zarabiać na gołej dupie, nieważne czy solo, czy w parze...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2018 09:37
Porąbanie ludzi sięga już maksimum zenitu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.12.2018 07:12
Słabe to. Po co to?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 16:03
weszłam tu tylko po to by napisać, że nienawidzę naturystów, O. czy to na plaży, czy we własnym domu (byłam z gościem, który myślał że oglądanie jego parchatego fiuta między obiadem a kolacją jest co najmniej normalne, a może nawet że napatrzeć się nie mogę - prawda była taka, ze obrzydzał mi życie).
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 11:11
trochę przegięcie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie