"Moja bliźniaczka jest puszczalska. Rujnuje mi reputację!"

Byli faceci jej siostry notorycznie obrzucają ją wyzwiskami na ulicy, chociaż nic im nie zrobiła.
"Moja bliźniaczka jest puszczalska. Rujnuje mi reputację!"
Fot. Unsplash
14.12.2018

Siostra potrafi być najlepszą przyjaciółką, albo największym wrogiem. Często zdarza się, że siostry rywalizują ze sobą nawzajem i walczą o to, która z nich będzie bardziej lubiana i popularna. Sytuacja jest jeszcze bardziej osobliwa, gdy mowa o bliźniaczkach. Podczas gdy większość osób zachwyca się tym, że siostry są identyczne, bliźniaczki często nie są w stanie znieść nieustannych porównań i traktowania ich, jakby były jednym bytem, a nie dwoma osobnymi istotami.

Zobacz również: Bliźniaczki Mary i Katy od ponad 20 lat zmagają się z anoreksją! NIGDY NIE MIAŁY OKRESU!

Bywa, że niektóre bliźniaczki mają podobną osobowość, ale zdarza się też, że to istne przeciwieństwa, co może powodować zdumienie dla osób, które znają tylko jedną z sióstr, a przypadkiem spotykają tę drugą. W takiej sytuacji notorycznie znajduje się Ellie. Kobieta pochodzi z Australii i wysłała list do jednej z tamtejszych redakcji. Opisała w nim, z jakimi przykrymi sytuacjami musi się zmagać na co dzień - wszystko dlatego, że ludzie wciąż mylą ją z siostrą, która, zdaniem Ellie, jest zbyt rozwiązła seksualnie.“Sami i ja jesteśmy zupełnymi przeciwieństwami. Ona jest ekstrawertyczką, a ja introwertyczką. Ona jest bardzo kreatywna, a ja mam opinię “mózgowca”. Wyglądamy identycznie, ale to, co najbardziej nas od siebie odróżnia, to nasze podejście do związków.

Od 10 lat jestem w szczęśliwej relacji z mężczyzną, któremu zawsze byłam wierna. Sami jest bardzo rozwiązła i umawia się z paroma facetami jednocześnie. Bardzo wcześnie zaczęła uprawiać seks i nie wyobrażam sobie, żeby miała się ustatkować. Jest bardzo aktywna na portalach randkowych i uwielbia opowiadać mi historie o facetach, z którym sypia. Najbardziej w tym wszystkim irytuje mnie to, że przez nasz identyczny wygląd parokrotnie zdarzyło mi się, że któryś z byłych facetów Sami pomylił mnie z nią i albo zachował się wobec mnie obleśnie, albo zaczął robić mi awanturę! Pewnego razu byłam na wieczornym drinku. Zauważyłam, że pewien bardzo przystojny facet przygląda mi się wzrokiem, który mógłby zabić. Za każdym razem, gdy na niego spojrzałam, patrzył na mnie spode łba. Od razu zrozumiałam, że wziął mnie za Sami. Musiałam go minąć, gdy szłam do łazienki, a on zapytał: “Nawet się ze mną nie przywitasz?”. Powiedziałam: “Przykro mi, ale mylisz mnie z moją siostrą, Sami. Jestem Ellie”. “Niezła ściema, dz…” - rzucił do mnie na odchodnymInnym razem gdy byłam na mieście z koleżanką z pracy jakiś mężczyzna podszedł do mnie, objął mnie i próbował pocałować w usta. Zaczęłam się śmiać i powiedziałam to, co zawsze mówię w takich sytuacjach: że mam identyczną siostrę-bliźniaczkę. “Nie jestem Sami!” - dodałam. Przyjrzał mi się bardzo uważnie, dostrzegł parę różnic w naszym wyglądzie, a potem zapytał, czy jestem singielką.

Fot. Unsplash.com

To jest w tym wszystkim najgorsze. Gdy niektórzy faceci dowiadują się, że Sami ma bliźniaczkę, próbują poderwać także mnie, żeby spełnić swoją fantazję seksualną. To obrzydliwe. Ale chyba najgorszą rzeczą, jaka mi się przytrafiła miała miejsce wtedy, kiedy Sami umawiała się z o wiele młodszym facetem. Nie zawsze zdradza mi szczegóły na temat mężczyzn, z którymi się spotyka, ale tym razem powiedziała mi, że bardzo go skrzywdziła, bo facet dowiedział się, że Sami sypia także z jego przyjacielem. Pewnego razu szłam ulicą i nagle podszedł do mnie sporo młodszy facet. Był bardzo zdenerwowany i zaczął krzyczeć, że ma nadzieję, że zdechnę w piekle, że zniszczyłam 15-letnią przyjaźń i że jestem s… . Powiedziałam mu, że nigdy wcześniej go nie widziałam i że myli mnie z moją siostrą. Okazało się, że Sami nigdy mu o mnie nie wspomniała, bo chłopak nie uwierzył mi. Mimo że próbowałam odejść, on wciąż szedł za mną. Obrzucał mnie wyzwiskami i epitetami, a ja czułam się okropnie, mimo że nie zrobiłam nic złego. Nie byłam w stanie go uspokoić.

Kiedy w końcu sobie poszedł, zadzwoniłam do Sami. Miała wielkie wyrzuty sumienia z powodu, w jaki potraktował mnie jej były, ale jemu bynajmniej nie współczuła. Powiedziałam jej, że musi zmienić swoje zachowanie, przestać traktować ludzi jak zabawki i wreszcie się ustatkować. Przez to, że zmienia facetów jak rękawiczki mam okropną reputację i wciąż słyszę paskudne plotki na swój temat. Boję się, że to przełoży się na mój związek, mimo że nigdy nie zdradziłam mojego partnera i bardzo go kocham. Martwię się, że Sami nigdy się nie zmieni, a ja do końca życia będę musiała użerać się z jej byłymi facetami i naprawiać swoją nadszarpniętą opinię…”.

Ellie

Co waszym zdaniem powinna zrobić Ellie w tej sytuacji? Jak ma zachować swoje dobre imię w obliczu siostry, która rujnuje jej życie?

Zobacz również: „Siostra zrujnowała mój ślub w najgorszy możliwy sposób”

Polecane wideo

Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji!
Cały Instagram zakochał się w tym przystojnym policjancie z Rosji! - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4.91 / 5
Gość (Ocena: 4) 15.12.2018 17:40
Albo nosić zdjęcie, na którym są razem ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 22:02
Perzefarbowac wlosy i tyle. Super siostre ma, nie ma co
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 20:42
Farbować włosy bo jej siostra się puszcza? Bez kitu, rozwiązaniem będzie jeśli jeśli jej siostra będzie uprzedzać swoich kochasiow, że ma bliźniaczkę i żeby zawsze się upewniali z którą mają do czynienia
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 20:28
Powinna spróbować zmienić swój wygląd, choćby chirurgicznie.
odpowiedz
Koneser (Ocena: 5) 14.12.2018 17:56
Powinna ściąć i ufarbowac wlosy
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie