Wierzą, że są wampirami. Piją krew, a z domu wychodzą tylko w nocy

Tę parę połączyła miłość nie tylko do siebie, ale także do... mrocznych i krwawych praktyk.
Wierzą, że są wampirami. Piją krew, a z domu wychodzą tylko w nocy
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/daleycatherine/)
15.12.2018

30-letnia Daley Catherine i 31-letni Logan South mieszkają w Teksasie w Stanach Zjednoczonych i są szczęśliwym małżeństwem. Poza miłością połączyło ich coś wyjątkowego - oboje głęboko wierzą w to, że są wampirami. Piją ludzką krew, za dnia przeważnie śpią, by unikać słońca, a z domu wychodzą dopiero w nocy:

Zobacz również: RODZINA WAMPIRÓW: Noszą mroczne stroje, nacinają własne ciała i piją swoją krew! (VIDEO)

Zupełnie jak “prawdziwe” wampiry, Daley i Logan prawie nie wychodzą na światło dzienne, za to prowadzą aktywny tryb życia po zapadnięciu zmroku. Wstają przeważnie ok. godziny 15, jedzą obiad o 3 nad ranem, a spać kładą się ok. 7-8. Co ciekawe, Daley i Logan nie są odosobnieni w swoich nietypowych praktykach. Należą do grupy ok. 60 osób, które uważają się za wampiry. Towarzystwo spotyka się raz w miesiącu. Daley przekonuje, że w Stanach Zjednoczonych żyje nawet 50 tys. “wampirów”. Mają swoich własnych reprezentantów i żyją według ustanowionych przez siebie praw i tradycji. Mogą się też pochwalić “wampirzym sądem”.

Daley i Logan zdradzili, co dzieje się na wampirzych spotkaniach. Wiele samozwańczych wampirów z myślą o spotkaniu zakłada kolorowe soczewki kontaktowe lub sztuczne kły. Członkowie społeczności piją nawzajem swoją krew i oddają się różnego rodzaju medytacjom czy “wymianie energii”. Zobacz, jak wyglądają prawdziwe, XXI-wieczne wampiry - a przynajmniej ludzie, którzy się za nich uważają.

Polecane wideo

Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne
Lepiej unikaj kłótni z tymi znakami zodiaku - potrafią być naprawdę agresywne - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 1) 15.12.2018 23:04
Co za bzdury. Laska na Instagramie ma foty w dzien i elfie uszy. Poprostu ma taki look. A tu zaraz dopisana historia z d.....
odpowiedz
Złotowłosa (Ocena: 5) 15.12.2018 17:24
Korzystając z tego, że jestem tu anonimowa zdradzę wam mój sekret, ale nie mówcie nikomu bo ci co mnie szukają, znajdą mnie i zamkną w Srebrzystym Zamku. Otóż, jestem ostatnią istniejącą wróżką. Pochodzę z magicznej krainy, ale uciekłam stamtąd bo ojciec chciał mnie wydać za mąż za księcia ciemności. Ukrywam się wśród was, zwykłych ludzi.
odpowiedz
Joe Dalton (Ocena: 5) 15.12.2018 17:20
O losie! O losie marny!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.12.2018 13:23
to jest chore co oni robią to jest nie normalni ludzie powini się leczyć psychiatrycznie co za kretyn wieściara niech i dom na terapie a nie robią takie żeczy
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.12.2018 13:06
Minete jej chyba tez robi tylko podczas okresu xd
odpowiedz

Polecane dla Ciebie